Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

bunkóztam vele 2 napig...és betelt nála a pohár.

letiltott...és az a nagy baj...ha egyszer szakít...nála többé nincs második esély.

úgy érzem, kiszakítottak belőlem egy darabot, a sírás fojtogat, meg akarok halni.


22f


2015. márc. 9. 00:42
1 2
 11/17 BlackSword ***** válasza:
Légy férfi, te rontottad el, most viseld a következményét!!! Mi lesz most, mi lesz most??? Mi lenne, hétfő, és az élet megy tovább... Ez azért kevés hogy összedőljön a világ...
2015. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy undorító "férfi" vagy.Már ne is haragudj,de magadat sajnáltatod itt,hogy mi lesz veled,stb,miközben elszúrtad,de nagyon?Ez a làny szeretett téged,de te ezek szerint nem.Nem bunkózok azzal akit szeretek,főleg nem tesztelésből!!Nagyon remélem,hogy a volt baràtnőd fog talàlni egy olyan sràcot,aki tiszteli is és szereti,mert te még férfinak se mondhatod magad!
2015. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Kimeletlen leszek:

Figyelj, szerintem hagyd. Mivel felnott, erett ember vagy, ezert tul fogsz rajta esni, es ne legyel ennyire szanalmas hogy sirsz utana, raadasul a magad karan. Ha az segit elfelejteni, akkor fogj be egy fuzetet, es amikor ugy erzed a hianya szinte eget, akkor irj le mindent ami benned van. Es ha szorult beled egy kis koltoi tulajdonsag, akkor akar verset is irhatsz. Nekem ez annak idejen segitett. :) majd jon masik, tenyleg. Valamint legyen melletted egy igaz barat, aki nem hagy elzulleni.

Kitartast!!

14/L

2015. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tesztelni valakit elég fontos lehet, de azt ugye inkább csak mértékkel. A leírtakból azt nem tudjuk, hogy pontosan mit tettél vagy hogy mennyire hisztis az a csaj, de ne add fel, tanulj a hibádból és csak előre. Ne vidd túlzásba a siránkozást, azzal úgysem mutatod magad értékesnek. A jó időben mozdulj ki valahová, használd okosan a megtakarított pénzed. Az élet megy tovább.
2015. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ma kiszeretett volna békülni..de tovább teszteltem, hisztiztem stb...így végleg szakított, és megkért, hogy soha többé ne keressem.
2015. márc. 9. 21:46
 16/17 Interferencia ***** válasza:
Ez valami vicc? :D
2015. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nem..de már mindegy..ennyi volt...vége.


túl teszem magam rajta...becsméreltem, bunkóztam, lehordtam a föld poráig..erre ma békülni szeretett volna, erre tovább folytattam a bunkózást..pedig egész nap néztem a skyepot, hogy mikor ír....

erre folytattam....de jobb is így...neki....túl jó hozzám, nem érdemlem meg...ennyi, vége...:(((

2015. márc. 9. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!