Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 8 hónapja vagyunk együtt. Imádjuk egymást, a kapcsolatunk tökéletes egy dolgot leszámítva, 1 éve nem tud elválni a feleségétől akivel kemény 3 hónapig éltek "boldog" házasságban, majd a csaj megcsalta, a barátom meg kidobta. Külön élnek, a nő szerencsére jópár kilométerre, de így is megkeseríti az életemet. A papírokat nem volt hajlandó beadni, és felperesként ennyi ideig tudta halogatni a válást. Most, egy év után végre kitűzték a tárgyalást, erre kitalálta, hogy csak akkor hajlandó aláírni a válást ha kap 500 eurót. Csak emailben tárgyalnak a barátommal, de így is kikészültem miatta, van hogy 3 emailt is ír egymás után, az aláírás természetesen "feleséged", mostmár az anyja is belefolyt a dolgokba, én meg lassan nem bírom tovább. Az utóbbi napokban többször is megpróbálta valaki feltörni a Facebook jelszavam, tudom hogy ő volt, de bizonyítani sajnos nem tudom. Ez már-már zaklatásnak minősül, de én nem akarom felvenni vele a kapcsolatot mert komolyan félek tőle, olyan mint egy pszichopata.

Csakhogy ez az egész rányomja a bélyegét a mindennapjaimra, és teljesen kikészülök. Néha nagyon jó, néha pedig bekerülök egy olyan hullámvölgybe hogy napokig nem bírok enni (58-60 kilóról 52-53-ra fogytam), egész nap tiszta ideg vagyok, semmire nem tudok koncentrálni. Meg kéne beszélnem valakivel de képtelen vagyok, mert ha bárkinek elmondom hogy 8 hónap eltelt és még mindig nem vált el, akkor biztos vagyok benne hogy mindenki hülyének nézne, hogy minek vagyok vele.

Egyetlen dolog nem hagy nyugodni. Közös telefonelőfizetésük volt, amit nem lehetett lemondani, ezért a a nő minden hónapban elutalta a pénzt, a barátom pedig befizette a saját számláját+az övét. A szerződés lejárt, de a barátom nem ment el rögtön lemondani, hagyott még egy hónapot hogy az exének legyen ideje új telefonszámot kérni. Viszont ezen én nem tudok túllépni, azóta is tüske, és haragszom rá, pedig tudom hogy egy pitiáner hülyeség. Azzal magyarázta, hogy ő nem szeret senkivel kiszúrni, ami igaz is, de akkor sem éreztem és érzem ezt a mai napig fairnek velem szemben. Fogalmam sincs hogy volt képes megtenni, mikor tudta hogy nekem az az egy a fontos (akkor már 6 hónapja szórakoztak a válással) hogy minél hamarabb megszabaduljon tőle és megszakítson minden kapcsolatot. Ha ezt bárkinek elmondanám nyilván az lenne a válasz hogy azért tett neki szívességet mert szereti még, de én ezt nem akarom elhinni, mert ismerem. Csak közben meg nem tudom hova tenni ezt a dolgot.


Mit tegyek hogy ne állandóan ezeken járjon az agyam? Kinek mondjam el ha a saját barátaim is hülyének néznének? Vajon jogos hogy mostanában egyre gyakrabban érzem úgy hogy elegem van ebből az egészből? Közben meg az életemnél is jobban szeretem, de baromi nehéz így. Már azon gondolkozom, hogy én vagyok menthetetlenül idióta és pszichológushoz kéne mennem...


2015. márc. 9. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

"Van egy barátom, 8 hónapja vagyunk együtt. Imádjuk egymást, a kapcsolatunk tökéletes egy dolgot leszámítva, 1 éve nem tud elválni a feleségétől akivel kemény 3 hónapig éltek"


Akkor nem imádjátok egymást, te imádod őt, ő csak kihasznál. ez van. Ha akarna tudna, de nem akar, így nem csinál semmit.... 24/f

2015. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
gondolom a volt szuka nem írja alá a dolgot..nem a pasi. -.-
2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
én szeretnélek téged... de nem kellek neked :(
2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen buta nőcskéket sohasem értettem. Legalább egy kis önbecsülésed lehetne!
2015. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Túl van az egész dramatizálva.Min idegeskedsz egyáltalán ? Együtt vagytok,a nő messzebb él,lassan kimondják a válást is.Kit érdekel hogy mit írogat az a nő például.Én biztos nem rugóznék ezeken,ha mellettem van a barátom,és tudom hogy engem akar.Attól meg hogy különváltak,igaza van a barátodnak,nem kell b.unkónak lennie a csajjal(pl.telefon).
2015. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Olyan nincs, hogy "nem tud" elválni. eadja a papírokat, és ha semmi reakció nincs a másik fél részéről, a bíróság akkor is kimondja, hogy megszűnt a házasság - hiszen a barátodat sem kötelezheti senki arra, hogy házas maradjon. A vagyonmegosztás már neccesebb, azon el lehet pereskedni akár éveket is, de maga a válás simán lezajlik hónapok alatt.

Ráadásul jelen esetben a a felperes a "barátod", nem a feleség. Szóval itt valaki sunnyog!

2015. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Fel nem tudom fogni, hogy miért kell belemenni egy ilyen kapcsolatba. Gyönyörű kibúvója lett volna a pasasnak az, hogy a felesége megcsalta, válni akar, kész. Most, hogy gyakorlatilag a kezdetektől fogva vele vagy, úgy, hogy tudtál erről, már az sem mondható el, hogy biztosan a felesége kezdte a megcsalásokat.


A barátod meg életképtelen. "Nem szeret senkivel kiszúrni"... ez nem az a helyzet, ahol jópofizni kell.

2015. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A barátom minden emailt, minden levélváltást megmutat, mindenről kikéri a véleményem. Már ügyvédet is keresett, hogy le tudja zárni ezt a dolgot, ő már rég megtette volna, de a nő nem akar elválni, pedig neki is új kapcsolata van. A saját anyja (anyós) írta, hogy egyszerűen irigy ránk, dehát könyörgöm akkor örökre a nyakunkon marad?
2015. márc. 9. 13:16
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok. És? Legyen már annyi tartása és önbecsülése, hogy NEM megy bele ilyenekbe. Addig nem adja oda magát, amíg ezt el nem intézi a csávó. Most meg persze hogy szomorkás stb. Pontozzatok le, de egy kapcsolat a boldogsáról szól és ha már neten kell ezt kiteregetni régen nem boldog. kalap-kabát és viszlát. Legyen több eszed....
2015. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mi a gond? Mármint a párod és közted. Mert ez a probléma a nő és közte valamint a nő és közötted van. Az egy telefonos dolgot kivéve.

Nem írod, hogy tulajdonképpen mi van veled és a kedveseddel. Ha ezen kívül tökéletes a kapcsolatotok akkor tökéletes a kapcsolat.


Szerinted az lett volna jó, ha azt az egy hónapot nem adja meg az exnek? Szerinted az baj, hogy olyan emberrel vagy aki majd ha esetleg ti is szétmentek akkor nem rakja az utcára a bőröndödet? Nem értem.

2015. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!