Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátom nem művelt olyan szinten mint én?

Figyelt kérdés
Nyilván, én sem vagyok professzor de ő ilyen kis butácska, a helyesírása is katasztrofális. Nem kis hibákról beszélek, ha nem például: "muszály" "hamú" "tudók". Mint egy igazi paraszt nem tudom másképp mondani. A beszédstílusa sem annyira választékos, de az még elmegy. Egyébként szeretem, imádom minden téren de ez nagyon zavar...
2015. márc. 9. 21:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem találtam rá megfelelőbb szót hirtelen: sajnálom, nem akartam megbántani senkit :)


Ha rászólok, hogy rosszul írta akkor nem érdekli. :D

Viszont észrevettem, hogy kicsit kezd változni. Osztálytársak vagyunk egyébként gimiben. Én osztály első vagyok, voltam és úgy tervezem, hogy leszek is. Ő ilyen kettes-hármas között tengett-lengett eddig, de mostanában négyeseket, ötösöket szerez. Lehet miattam, mert elvileg köztudott rólam, hogy fontos nekem az intelligencia, vagy csak rájött magától.


Szeretnék vele mélyebb dolgokról is beszélni de eddig nem mertem felhozni, mert féltem hogy csalódok.

2015. márc. 9. 21:23
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen primitív válaszokat írni? Akárhányszor egy nő fel mer tenni egy kérdést, hogy zavarja valami a párjában egyből ilyen válaszok jönnek. Miért kell ezt? Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni akkor még is miért pazarlod a karaktereket? :)
2015. márc. 9. 21:28
 13/19 anonim ***** válasza:

hu meg nagyon fiatalok vagytok

sot ha meg suliba jartok akkor kijavithatod, de kedvesen es tanul toled.

o a pasis dolgokban van ott, te meg tanulni szeretsz.

2015. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, ő 18. Igen, fiatalok vagyunk, nekem konkrét céljaim vannak. Nem is volt már két éve barátom, mert úgy gondoltam, hogy már csak olyan kell akiben van férj-potenciál. Tudom nevetségesnek hangzik ilyen fiatalon, de én nem szeretném felesleges kapcsolatokra pazarolni az időm. :D Benne mindent megtaláltam. Tényleg mindent. Nincs az az ember akire lecserélném, csak ez az egy dolog zavar annyira, hogy szóvá is tenném.
2015. márc. 9. 21:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Te beszélsz... "ha nem"
2015. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Próbálom jobban kifejteni mert úgy érzem sok a félre értés. TUDOM, hogy én sem vagyok egy átlagon felüli intelligenciával rendelkező lány, sőt. Egész életemben hagytam magam elnyomni, pár éve még szakmunkás iskolába jártam ahonnan kibuktam, mert nem tanultam, drogoztam, ittam. Viszont sikerült össze szednem magam, és rájöttem, hogy többre is vihetem. Ezt látom a páromban is. Egy olyan közösségben nőtt fel, ahol nem a tanulás, és a művelődés a központi cél. Szülei még az általános iskolát se végezték el, ennek ellenére nagyon kedvesek és aranyosak. A faluban ahol lakik, szinte senkinek sincs munkája vagy végzettsége. Úgy gondolom, hogy ez mind olyan dolog ami hozzájárult ahhoz, hogy "alul maradt". Nem tudja, hogy miért fontos az értelem.


Ha tudnám, hogy alapból "buta" akkor elfogadnám, vagy szakítanék vagy nem tudom. De így nehéz megbékélnem ezzel. Nem tudom, hogy mit csináljak?

2015. márc. 9. 21:59
 17/19 anonim ***** válasza:

ezt meg kellene vele beszélned h találjon motiváló erőt amiért meglátja azt h van értelme kitörni a most számára biztonságot adó közösségből, mert ha megszűnik a számára biztonságnak hitt dolog akkor bizony nagyon meg fogja bántani az élet aminek a vége az h egy elzüllött semmirekellő tudatlan alkoholista leesz.

Láttam ilyen elsorvadást 23 éves vagyok haladok előre, míg egy gyerekkoromban velem hasonló kvalitású gyerek mostanra 23 éves ő is és egy alkoholista szakma nélküli tudatlan börtöntöltelék lett.

Ne így történjen de én csak a saját tapasztalatom írtam le ahol győzött a semmittevés és az elzüllés a környezete miatt.

2015. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szeret olvasni a barátod? Mert azzal tud javitani a helyesirasan.


Amugy megertelek, engem annyira idegesit, ha valaki nem tud helyesen irni (bizonyos ok lehet kivetel), hogy elveszi a kedvem az ismerkedestol is.


Szep toled, hogy probalod ot is felfele huzni. Szerintem, ahogy eddig is, mutass neki peldat, es ha latja, h ez neked fontos, akkor lepeseket fog tenni.

2015. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, és még sosem olvasott könyvet. Így lehet veszek neki egy rövidke könyvet valami "pasis" témában. :D


Remélem meg tudjuk oldani ezt a helyzetet mert rendkívül zavaró tud lenni... De bízom benne. :)

2015. márc. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!