Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mas is megsertodne ezen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is megsertodne ezen? Mit csinaljak hogy eszrevegye hogy banto?

Figyelt kérdés

Parommal bunyoztunk...es meseltem neki hogy ha O elmegy melozni enis megyek mert dolgom van.

Faggatott hogy hova megyek...msolyogva nem feleltem

A bunyo heveben rohogve megfogta az arcomat es benyogte hogy "aaakkoris. Hallani akarom hogy hova mesz te kis...riherongy" es rohogott tovabb.


Engem ezzel a szoval nagyon megsertett.

Mar bocsnatot kert es jott olelgetni...de most akkoris.

Milyen duma mar ez???


2015. márc. 11. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

Jezusom, ezen megsertodni. Gyerekesseg a kobon, nevetsege vagy, komolyan.


En meg azon sem sertodtem meg, hogy a parom tegnap kvazi hazugnak nevezett, mert valamelyik joakaronk bedumalta neki.

2015. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
kérdező:nem kellene ilyen bunkó mellett lenned!
2015. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Addig rendben hogy nem tárgy stb... A párja előtt titkolózik, szemébe röhög. Ráadásnak egy anonim oldalon beszéli ki a barátját, ahelyett hogy elmondaná még mindig bántja a dolog és meg kellene ezt beszélniük.
2015. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nekem mondta volna ezt, én csak ennyit feleltem volna"semmi közöd hozzá te kis...seg0fej".

Hisztivel és sértődéssel nem lehet az ilyet megoldani, 1. nem fogja megérteni, 2. máskor gátlásos lesz előtted és nem mondja ki előtted a dolgokat,nem fogod látni az igazi énjét,hisz ő azt szűri le,hogy előtted ne mondja ki a gondolatait.


Hagyni kell az ilyen apróságokat,hagyni hogy bontakozzon ki előtted teljesen. Utána látni fogod hogy milyen ember valójában. Tényleg egy kőbunkó,vagy neki ilyen a humora.

2015. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:
Vannak, akik szex közben szeretik, ha verbálisan alázzák őket. Jó, ez kicsit perverz, de nyilván ott sem gondolják komolyan, mint ahogy a barátod sem gondolta, hanem ahogy mondod, a pillanat hevében történt. Ha komolyan gondolta volna, nem kért volna bocsánatot.
2015. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!