Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha borzasztóan vonz annak ellenére, hogy veszélyes?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki eléggé rám kattant. Tudtam az elején, hogy nem szabad rá pazarolni az időt, mert az a tipikus bajkeverő, akinek már a fél mosolyától összepisilik magukat a lányok és magabiztos a kinézete miatt, meg azért, mert anyagilag annyira el van eresztve, hogy luxusautói vannak, folyton utazgat, bulizik. Pl. gondol egyet és elutazik Thaiföldre 3 hétre, mert "elege van a hidegből".


Nem tudom, mivel sikerült megfognom, de nem hagy békén és bármennyire is fáj beismernem, azért kicsit vonzódok hozzá és jól esik, hogy udvarias, figyelmes velem.

És nem siettet semmit. Szombaton ugyanott buliztunk és hazakísért. Behívtam, mert anyáék nem voltak itthon és azt hittem, hogy majd teljesen rám mászik, de nem. Csak csókolóztunk hajnalig és haza akart menni, de végül maradt.

A baj az, hogy tudom róla, hogy elég veszélyes és durva tud lenni másokkal, mert a legjobb barátja az újdonsült mostohatestvérem, így néhány dolgot "véletlenül" megtudtam róla.

Az eszem tudja, hogy el kellene felejtenem. Viszont közben ott van az, hogy engem sosem bántott meg, nem használt ki, velem mindig udvarias és kedves, de ennek ellenére vicces, szóval szívem szerint adnék neki egy esélyt. De a mostohatestvérem is megígértette velem, hogy nem lépek semmilyen kapcsolatba vele (mármint a sráccal), nem keresem, elkerülöm.

De ma is annyira fura volt, hogy értem jött a sulihoz, elvitt ebédelni és utána segített matekozni, mikor tuti lett volna jobb dolga... Még sosem volt dolgom fiúval (lánnyal sem) és jól esik ez az egész, viszont nem szeretnék belezúgni.


2015. márc. 11. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad! Csak nyerhetsz vele.
2015. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De még nem szeretnék vele lefeküdni, ő lenne az első... És nem szeretném ezt elsietni.
2015. márc. 11. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác aki leszólt, egy olyan ember aki tipikus jófiú, szerény, visszahúzódó és nem kell senkinek és ossza az olyan lányokat akiknek bejönnek az ilyen fiúk. Irigy.


Egyébként valóban jó lenne nagyon sokat megtudnod a srácról, hogy mivel foglalkozik. Fiatal korba sok srác beleesik kisebb nagyobb üzletelésekbe stb. Akit alviláginak tartottok se biztos, h annyira alvilági erre annyit mondok, h aki valóban az az nem híreszteli magáról és ez nem is köztudott. Aki festi magát az hazudik. Szóval a lényeg, h derítsd ki, h mennyire igazak a dolgok, és ha valóban benne van komolyabb dolgokba akkor vigyázz ne h belekeveredj. Nekem volt egy ilyen barátom, sittre került, és engem is rendesen húzott magával. Nem ő köpött be, de jó ideje figyelte a rendőrség, és belekeveredtem. Szóval ezt jól meg kell gondolni. De a mi kapcsolatunk nem változott, mert hozzám őszinte volt mindig és ezt becsültem benne. Én lettem a lelki társa :) Nem minden "alvilági" ember rossz ember, fontos megismerni a háttérdolgokat, rengeteg kommunikáció szükséges egy ilyen "kapcsolathoz". Azt is hozzá kell tenni, hogy ez ritka. Amúgy ha ennyire gazdagok a szülei nem hinném h komoly dolgokba benne van, mert minek neki még több pénz ha ennyire jól állnak legális úton is????? :D Hülye lenne elrontani az életét, szerintem.

+ Szerintem húzd az agyát ameddig csak tudod, ha valóban kellesz neki, melletted marad, ne engedd hogy kihasználjon, az ilyen újgazdag fiúkra valóban tapadnak a kis csajok....

:)

2015. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló írta, nemhogy egy erkölcsi nulla, hanem egy erkölcsi negatívum vagy, kedves kérdező!
2015. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!