Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok cipővel jönne fel az ágyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet a barátnőm ezt teszi. Igaz nike air max de mindegy is lenne. Szóval ki volt ilyen helyzetben? És hogy lehet kezelni ezt? Ma volt először itt és nem szóltam neki de zavart és fogok is szólni érte, de hogy szóljak?

2015. márc. 11. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az Air Max is ugyanolyan retkes lesz, mint más cipő... Nem is értem, miért kellett ezt megemlíteni. Nálam alap, hogy az előszobában leveszem a cipőt, és vagy mezítláb járkálok tovább, vagy itthoni papucsot veszek, amivel viszont nem megyek ki a házból és nem hordom be a port, a koszt, stb. Mikor bementek és leveszed a cipőd, mondd neki, hogy vegye le ő is. Ezen mi a kérdés? Bár elég nagy bunkóságra vall, ha valaki magától ezt nem teszi meg. Én ha vendégségbe megyek, mindig leveszem, csak akkor nem, ha külön rám szólnak, hogy ne vegyem - de ez igen ritka, és ez így van rendjén.
2015. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld pacsi!

Az air max-ot azért említettem meg mert biztos jött volna valaki aki mondja azért teszi ezt mert szegény vagy nem tudom. Végül is odaírtam "mindegy is lenne" milyen cipő.

Hát majd ma valahogy elmondom neki, össze ollózom azokból amit írtatok.:)

Amúgy a lány 18 és én meg 17.

2015. márc. 12. 11:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerényebb anyagi körülmények között élők pont, hogy igényesebbek ilyen szempontból a környezetükre, és alázatosabbak, ha vendégségbe mennek, nem pedig kérdés nélkül felugrálnak cipővel egy mondhatni idegen ágyába... Természetesen jómódúak közt is vannak jólnevelt, intelligens és igényes emberek, úgy tűnik, neked nem sikerült kifognod.
2015. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!