Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ok arra, hogy egy fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ok arra, hogy egy fér megüssön/megverjen egy nőt?

Figyelt kérdés
Megmagyarázható az, ha rendszeresen ver egy nőt a párja? Lehet annyira rossz a nő? Lehet annyira rossz dolgokat elkövetni, hogy ezt érdemelje? Kíváncsi vagyok a véleményekre...
2015. márc. 11. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
NINCS! Legyen legalabb ennyi onuralma...
2015. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem. Ha annyira rossz nő, akkor hagyja ott. Ugyanez vonatkozik fordított szituációra, valamint a szóbeli bántalmazásra is...az is nagyon tud fájni
2015. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha pl. megcsalja, akkor sem?
2015. márc. 11. 21:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint a nő a férfit.
2015. márc. 11. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Van ok persze rá, de feleség verésre nincs. Pl ha egy nő meg akar erőszakolni/ölni stb... azt lazán agyonverem.
2015. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem megmagyarázható, hogy egy férfi rendszeresen bántson egy nőt, és az sem, hogy megverje! Egy pofont viszpnt szerintem ki lehet érdemelni, mondom ezt nőként! A verés persze semmilyen módon sem elfogadható, de egy pofont meg tudok érteni, ha nagyon eldurvul a helyzet, vagy a nő esik neki ököllel vagy akármivel a pasinak. Ki tudja érdemelni, hogy észhez térítsék.

De rendszeres verésre semmilyen indok nincs. El kell válni egymástól!

2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ensam skog ***** válasza:
Ha lemészárolja a családom akkor megverem majd... A többit nem írom le mert nem bírnátok. Szóval van de ahhoz olyat kell csinálnia amit amúgy biztos nem tenne. Ez amolyan lehetetlen eset. Persze ez egyszeri. Folyamatos verésnek nincs értelme és szerintem az együtt élésnek sincs akkor értelme. Ha csak valaki nem erre élvez vagy nem így vezeti le a feszültséget ami egy szörnyű szokás.
2015. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
6ossal értek egyet, ha megüt fenntartom a jogot a vissza kézből pofonra. (Ha meg valaki azzal jön gyengébb stb... Hát leszarom általánosba eleget szívtam a ne üsd meg a kissebbet mert nagyobb vaggyal...). 5ös voltam. (Rendszeres verés kizárt.)
2015. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nöket és gyerekeket nem bántunk."

én ezt tartom

2015. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: egy egy nevelő célzatú pofon se fér bele gyerek esetében?
2015. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!