Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti örülnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek, ha a párotok ilyennel lepne meg?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva lesz a barátom névnapja. Ő rendszerint kedveskedik nekem, születésnapomra is valami nagy dologgal készül. Nem rég jöttünk össze, szóval mind a kettőnk számára ez lesz az első közös ünneplés. Szeretném viszonozni figyelmességét, és amúgy se vagyok valami jó ajándékozó, ezért már korán elkezdtem gondolkodni az ajándékán. Tökre megtetszett ez az ötlet, úgyhogy ebbe kezdtem gondolkodni:

[link]

Persze nem teljesen így csinálnám, főleg, hogy Valentin napra szól, de alapötletnek gondoltam. Szerintetek? Fiúk és lányok válaszaira egyaránt kíváncsi vagyok :)


2015. márc. 11. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem jól kitaláltam, de hát mindegy, mondtam is, hogy amatőr vagyok benne.. :D Felvezetésként gondoltam a szexre, de akkor majd kitalálok valami mást. Én is fehérneműre gondoltam még, tudom is, hogy melyiknek örülne, de most ahogy keresgéltem, egyet se láttam olyat :S
2015. márc. 11. 23:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye ötlet:)
2015. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egy életre megjegyeztem! :D
2015. márc. 11. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!