Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány nem hitt nekem -...

Ha egy lány nem hitt nekem - mert egy srác, aki rá akart mászni, mindenféle hazugságot terjesztett rólam, és inkább neki hitt -, de utána mégis rájött, hogy sosem hazudtam neki, szégyelli magát és szeretné folytatni, ti megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire zavaros a kérdés, megpróbálom összefoglalni röviden:


- Összeismerkedtem egy helyes lánnyal, két hónapig találkozgattunk.


- Aztán képbe jött egy harmadik (aki amúgy sokkal jobb pasi nálam), és a lány fejét (elmondása szerint) teljesen elcsavarta.


- Annyival zárta le akkor velem, hogy sajnálja, de nem tud hinni nekem, mert hallott rólam ezt-azt. (Köpni-nyelni se tudtam.)


- Kiderült, hogy ez a srác, aki hajtott rá, konkurenciaként tekintett rám, és a "versengésben" mindenféle szemétséget összehordott rólam a lánynak.


- A lány természetesen neki hitt. (Amúgy a srác nagyon manipulatív, és csajozásnál mindig kihasználja ezt a tulajdonságát úgy, hogy besároz másokat, legfőképpen azokat a fiúkat, akik ismerősei olyan lányoknak, akikre ő ki akarja vetni a hálóját.)


- A lány végül rájött, hogy nagyon hantás a gyerek, és úgymond "visszajött" hozzám, hogy nagyon sajnálja, szörnyen röstelli magát, még sosem égett ekkorát, és hogy szeretné, ha megbocsátanék neki. Minden az ő hibája, túlságosan naiv volt, de tartozik nekem ennyivel, hogy ezt elmondja. Szeretné, ha ismét jóban lennénk, és szeretné a múltat félresöpörni, hibázott. Ezeket mondta.


Szerintetek?


2014. okt. 24. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hüle picas
2014. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megbocsátanék mert lány😘👌👍👌
2014. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
100%

én igen ,megbocsátanék neki

legalább van önkritikája és mersze belátni a tévedését

ne hagyd ki őt

2014. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer már dobott a "jobbért" mi a garancia h nem játsza ezt el ujra? hagyd a fenébe ne foglalkozz vele! Ezek az érdek emberek később qrvák
2014. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de tudod nekem büdös az h "neki hitt".


Gondolkodj csak el rajta: Te egy olyan embernek hinnél akit 3 hónapja ismersz nagyon jóban vagytok, majdnem mindennap beszéltek vagy egy olyannak akivel tegnapelőtt láttál először.


Szerintem a lány egy extrém helyes fiú reményében lemondott rólad, de később kiderült h semmi komoly nem lenne belőle a srác csak szimplán kavarni akart.


Ezért a lány kitalált egy fedő storyt (amit persze te amugysem tudhatsz, hisz nem hallottad a beszélgetéseket).


Így ló nincs, szamár is jó elv alapján megpróbál visszakúszni hozzád, mert szüksége van a törődésre.


Az ilyen könnyűvérű lányok/nők mindig egyre feljebb próbálnak jutni a ranglétrán a pasik által, jön egy jobb azzal leszek, még jobb azzal. Lehetséges h beletörődik és veled lesz pár hónapig/évig.


Viszont így kiismerve a lányt, igazából akármi lehetett, lehet tényleg bemocskolni próbált a másik (elég gyerekes és azt is jelenti h "vetélytársként" néz rád, ha ilyeneket mond), viszont a te elmondásod alapján dimenziókkal 'jobb' nálad. Összegezve sztem a csaj a sáros, de ezek majd úgy is tisztázódnak egy kapcsolat során, ha nem most majd máshelyzetben.


Amit én tennék a helyedben:


Mivel tudok néhány dolgot a csaj ilyesfajta sötét dolgairól, készülnék rá h 1-2 éven belül lépni fog.

Így nem mélyednék bele túlságos érzelmileg a kapcsolatba (persze minden törődést és szeretet ráfordítva).

Megpróbálnám, ha nem is kihasználni, de élni minden pillanatnak, mert nem lehet tudni mikor lép tovább.

Tehát kiélvezném minden pillanatát a kapcsolatnak és minden jót amit a lány nyújtana nekem 'kapcsolat' címen.


Persze minden a te döntésed.

2014. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Ismerem a gyereket. Néhányan már panaszkodtak is rá, hogy nagy taktikus, cselszövő. Régebben is nagy kavarógép volt. Szóval racionálisan látom a mostani helyzetet is, hogy mi és hogyan történt pontosan.
2014. okt. 24. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább hitt egy újonnan megismert srácnak, mint neked akivel előtte két hónapig találkozgatott. Ez azért sok mindent elmond.

Rendesnek gondol téged, ezért fél elengedni, és valószínűleg nem is szeret mert ha szeretne nem rohant volna máshoz... Így ha találkozik egy másik sráccal aki szintén rendes és utána meg is szereti, vagy csak esélyt lát rá, hogy jobban fog kötődni hozzá mint hozzád, akkor el fog hagyni.


20L

2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ne haragudj meg, de egy lány két hónap alatt bele tud szeretni úgy valakibe, hogy ne hagyja el egy állításod szerint jobb pasi miatt.


20L

2014. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy megbocsátást simán megér.
2014. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!