Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valahogy meg lehet menteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Párommal 7 éve vagyunk együtt (én 25, ő 23), 2 éve volt már egy hosszabb szünet, de utána újra egymásra találtunk. Megkértem a kezét, meg is volt az eljegyzési ebéd és elkezdtünk gyűjteni az esküvőre, közös házra. Minden szép volt. Aztán december-januárban kezdtem érezni, hogy megint nem olyan minden, mint előtte (az ő részéről). A ház vásárolásról szóló beszélgetések elmaradtak, sűrűbben voltak veszekedések. Aztán pár hete leültünk megbeszélni a dolgokat, és elmondta, hogy miért viselkedik így velem. Szerinte nem vagyok elég "felnőtt" hozzá, nem látja bennem azt a férfit, aki képes volna egy családot eltartani. Pedig van viszonylag jól fizető állásom, sőt még mellékállásban a családi vállalkozásban is besegítek egy kis plusz pénzért. Szóval ő szerinte ez már csak rajta múlik, adjak neki időt, és ne erőltessem a dolgokat. De ezt mondani könnyű, nem tudok ölbe tett kézzel ülni, és hagyni, hogy elmenjen, ha arra jut... Egyébként szüleimnél lakunk jelenleg (konyha kivételével minden külön van).

2015. márc. 12. 15:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 4-es

Köszönöm a biztató hozzászólást!

Meg úgy mindenkinek köszi, hogy válaszoltatok :)

2015. márc. 12. 15:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Mint minden férfi ember, akkor érezzük jól magunkat a bőrünkben, ha mi irányítunk és ellenőrzésünk alatt tartjuk a körülöttünk lévő dolgokat. Elvárjuk a párunktól, hogy büszke legyen ránk, hogy felnézzen ránk és ennek meglelően cselekszünk.

Nálad azzal van a probléma, hogy gyakorlatilag tehetetlen Vagy, mert kicsúsztak a dolgok az irányításod alól... a párod keresztül húzta a számításaidat és most nem tudod mi tévő Légy?!!!

A Nők egyik jellegzetes tulajdonsága, hogy a problémákat inkább generálni tudják, mint megoldani. Ha valami nem százas azonnal reklamálnak és várják, hogy a párjuk egy szempillantás alatt majd mindent megold...ráadásul úgy, hogy az Nekik is pont megfeleljen. Te megpróbáltad a kapcsolatot előre mozdítani csak a partnerednek ez nem volt elég...így megingott a bizalma(jövőképe) benned és kétségei támadtak a közös jövőtöket illetően és terel ezerrel. Nem őszinte Veled...és ez a legnagyobb probléma!!!

37F

2015. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!