Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakérjem tőle?

Figyelt kérdés
Az exemnél maradt egy fontos dolog. Nem tudom, hogy neki kéne nyitnia felém és felhívnia, hogy nála van, és mikor adhatja vissza, vagy nekem elkérni.
2015. márc. 13. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked fontos, akkor ne várj rá, hogy eszébe jut-e vagy sem. Szólj neki hogy adja vissza!
2015. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Miért kéne várnod rá? Nem neki fontos, hanem neked. Sőt, ha vársz később annál kellemetlenebb lesz evvel felkeresned. Nyugodtan írj rá, vagy hívd fel, aztán kérd vissza!
2015. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilvan, ha neked fontos, akkor menj utana.


Bar vicces dolog tud ez lenni. En az uj 10 ezres hajvasalomat akartam visszakapni szakitas utan,hetekig irogattam,hogy adja mar vissza,mindig az volt ra a valasz,hogy majd jovoheten visszakapom nyugodjak mar meg. Egy ideig turtem,aztan kiakadtam,es vegul azt mondta,hogy "bocsi, nem adom vissza,inkabb eladom"

Erre mondtam vegul neki azt,hogy rendben,akkor vasalgassad vele a hereidet.

2015. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!