Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, írjátok le kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, írjátok le kinek milyen külsőre és belsőre a megfelelő partner akivel szívesen járna?

Figyelt kérdés
A másik kérdés: Csak barátságból alakulhat ki párkapcsolat?
2015. márc. 13. 15:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És életkort is írjatok!
2015. márc. 13. 15:36
 2/12 anonim ***** válasza:
mi a tök?!
2015. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szőke haj, kék szem, nagyon fehér bőr, legyen minimum 175 cm. Arcra lehet kicsit "sorozatgyilkos" . Ne legyen igénytelen. Öltözködésre meg ne legyen ízléstelen, swag, repper meg ilyesmik kerüljenek.... Belső meg mindegy mert valszleg csak egy menetre kéne....
2015. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő egy férfi. :)
2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A külső nem számít sokat, ez alapján nem zárok ki senkit. Viszont amit szeretek, az a picit hosszabb haj, amibe bele lehet túrni, és ha nem sokkal magasabb nálam, hogy felérjem :D

A belső annál fontosabb. Én nagyon igénylem a törődést, tehát fontos, hogy érdeklődjön felőlem és meghallgasson, persze ez oda-vissza, tehát legyen nyitott felém és meséljen a gondolatairól, dolgairól.

Szokták mondani, hogy a kapcsolat alapja a bizalom, én azt mondom, hogy nincs bizalom őszinteség nélkül; számomra ez az egyik legfontosabb erény.

Továbbá ne szégyelljen a barátai előtt és igenis vigyen magával szórakozni! (ez persze nem jelenti, hogy mindig mindenhol ott akarok lenni vele, tehát a magányos haveri sörözések nincsenek kizárva:)

Tudjon megnevettetni.

Gondoljon ránk első körben. Egy párkapcsolatban megszűnik a Te és Én, helyette Mi leszünk. Ha csinálni szeretne valami szokatlant vagy döntést hoz nagyobb dolgokban, akkor beszélje meg velem, hisz azok már engem is érintenek majd.

Fontos a megbízhatóság, a hűség, az őszinteség (még egyszer, duplán), hogy biztosítson a szeretetéről, hogy ne hanyagoljon el, hogy elfogadjon olyannak, amilyen vagyok -hisz én is elfogadom őt.

Én mondjuk ezt egy hosszú (lassan 6 éves) párkapcsolatból írom, tehát ezek az én preferenciáim :D


És hogy csak barátságból alakulhat e ki párkapcsolat? Nem. Vannak lovestory-k első látásra szerelemből, sőt, az utálat is átcsaphat szerelembe; ezektől a szélsőséges esetektől eltekintve viszont azt mondanám, hogy nem csak, de előnyösebb. Hisz amíg barátkoztok / ismerkedtek, megismered a másikat és előzetes körben el tudod dönteni, hogy kedveled e és szeretnéd e magad mellé társnak. Ha rögtön párkapcsolattal kezdtek, akkor nincs esélyed előzetes mustára, így kellemetlen meglepetések érhetnek - nem hiába utálták a korban élő érintettek a szülők által eldöntött házasságkötést (lásd: Rómeó és Júlia).

2015. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy amiről írok, az egy ideálkép, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag egy ilyen embernek van esélye nálam.

Külső: nagyon tetszenek a hosszú hajú, szakállas, esetleg szemüveges, kissé elálló fülű férfiak. A vörös haj is felkelti a figyelmemet, a kissé szabálytalan fogsortól+mosolytól pedig elolvadok :-) Alkatra inkább vékony és magas.

Belső: intelligens, érdeklődő, határozott; nem baj, ha kicsit visszahúzódó, de legyenek hobbijai, elfoglaltsága. Vidám, mosolygós, ugyanakkor mély érzésű, megértő. Az sem baj, ha egy kicsit régimódi, kedves és szolgálatkész a nőkkel. Pluszpont, ha vannak művészi hajlamai és szereti a komolyzenét (és lehetőleg a metált is). Ne lógjon állandóan a nyakamon, inkább elviselem azt, ha nem ér rá mindig találkozni velem, mert dolgozik stb. legyen azért mindkettőnknek szabad tere.


Nem csak barátságból alakulhat ki párkapcsolat, de szerintem sokkal jobb, ha így történik.

2015. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és a kor lemaradt, 26/N
2015. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Ma láttam egy nagyon szexis férfit az uszodában. Jó nagydarab, méretes ,,úszógumival'' rendelkezik. Áhh van mit megfogni rajta :$. Vörös, hosszú, zsíros, hátrafogott hajú, és nagyon szőrös, még a hátán is :$. Egy igazi élő plüssmaci :o.

21/l

2015. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: a viking harcos XD
2015. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát jó.

Külsőre majdnem mindegy,ami az adottságokat illeti.DE,és most jön a de.Ha lehet,ne legyen csupasz a képe,legalább bajsza legyen.A haj nem fontos,mindegy akár kopasz,akár hosszú hajú,de ne foglalkozzon vele túl sokat,ne zselézze,fesse,fésülgesse,stb.

A szeme ha lehet,inkább meleg barna legyen.

Jó,ha szőrös a karja is,de nem fontos.

Legyen érdeklődő,úgy általában szinte minden iránt.Szeressen csinálni dolgokat,legyen az étel,javítások;amit csak lehet próbáljon maga megcsinálni,még ha nem is ért hozzá.Ehhez persze szeretni kell tanulni,hogy hozzá is tudjon kezdeni.

Mindegy,hogy hogyan öltözködik,de ne legyen slampos.

Nem zavarna az sem,ha fogyatékos,vak vagy süket,de ne legyen mozgássérült.Bocs.

Belsőre legyen neki fontos a családja,szeresse a szüleit.Tőlem lehet gyereke is előbbről,akárhány,csak törődjön velük.Szeresse a természetet,növényeket,állatokat.Azért ha lehet ne legyen félelmetes állata,pl.kígyója.

Szeressen olvasni.

Szerintem igen,csak barátságból alakulhat ki jó párkapcsolat.

2015. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!