Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, lányok. Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, lányok. Ti mit gondoltok erről? Hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés
Két éve négy hónapja vagyunk együtt a barátommal, és csak egyszer aludt itt azt is titokban, én már náluk többször, de azt is csak titokban. Ugyanis édesanyám elgondolása hogy ha majd megkéri a kezem akkor aludhat nálunk. Azt megengedi, hogy elmenjek hozzájuk vagy ő hozzánk, de az alvást nem!! ennek mi értelme van? normális nemi életet élünk, bár szerintem anya ezt nem tudja, csak sejti. De mit gondol, ha dél után lemegyek nem történhet meg az ami este? Szóval fiúk, találkoztatok már ilyennel? hogy bírnátok? ( a barátom persze már nem nagyon bírja, kb ezért el akar hagyni, és mindig más lányokra hivatkozik, hogy másnak megengedik. De ez már mást téma)

2015. márc. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És mióta vagytok együtt? Ezek elég fontos kérdések.
2015. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 18 a barátom 19 éves, és írtam hogy 2éve 4 hónapja vagyunk együtt
2015. márc. 14. 20:08
 3/7 RRR ***** válasza:
az érzelmi zsarolás a barátod részéről igen alávaló dolog
2015. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Se a barátod, se anyád nem normális. Menekülj mindkettejüktől o.O

Amúgy én nem bírnám. Amellett aludni akit szeretsz, meg mellette ébredni, a legjobb érzés a világon.

18 évesen meg nem értem mi baja vele anyádnak.

2015. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé konzervatív.. :D mondtam is neki hogy már a mai világ nem ilyen, a nincs már olyan fiú a világon sehol aki ezt bírná. De azt mondja hogy tiszteljem meg magam ennyivel. Meg, hogy ne adjak meg mindent egy férfinak, mert megkapja amit akar, és megy a következőhöz...mert megun
2015. márc. 14. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor már nem kellene anyukádnak megtiltani, hogy nálatok aludjon a barátod. De az ő házában ő határozza meg a szabályokat :-S Talán ha tudná, hogy éltek nemi életet, nem szólna bele többet (mert már úgyis mindegy). Ha beszélni nem lehet vele, akkor vagy összeházasodtok, vagy különköltözöl :-P Megszoksz vagy megszöksz.
2015. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lehet vele beszélni, nagyon makacs
2015. márc. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!