Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nagy kerdesem. Keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nagy kerdesem. Keressem meg? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
1,5 eve megismertem egy arab ferfit. Nagy volt a szerelem. De a korkulonbseg miatt szakitott velem. Par napig birta nelkulem. Kibekultunk. Nyar elejen haza ment. Es kozbe a haverjai kevertek hogy megcsalom. Szakitottunk. Eljegyezte kint az egyik csajt. Bar o nem akaeta. Haza jott. Par honap mulva kibekultunk. De karacsonykor ujbol szakitottunk . Nem akartam 2. -ik lenni. Par napja azt mondta nincs mennyaszony. Es velem akar lenni es jon ertem menjunk el par napra valahova. Kozbe en kuldtem par kepet a mennyaszonyanak. Valoszinu meg tudta. Mert nem keres 1 hete es letiltott minden honnan.
2015. márc. 14. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ő is épp ezt teszi veled kapcsolatban, azért tiltott le. Valszeg csak játék voltál neki. De most hogy boraítottad a bilit, így már a fele sem tréfa neki, és ezért ejtett.
2015. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhh,szakítotok összejöttök,és ez igy sokszor...Hát már itt látszik h nincs sok értelme,és hagyni kéne..Ha még le is tiltott,szerintem hagyd.Egyértelmű miért tiltott le..
2015. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Igazatok van.mindenki azt mondja hogy felejtsem el de nem tudom.

Szeretem...

De tudom nincs ertelme.:mas kultura,kor kulonbseg

2015. márc. 15. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!