Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt voltam? :/

Figyelt kérdés

3honapig voltam egyutt a baratommal es ma delelott szakitottam.

tegnap tortent bennem valami es este meg barmit megtettem volna erte viszont ugy keltem hogy mar nem szeretem.. :/ be akart mutatni a szuleinek es az egesz familianak 15nap mulva es mar az eskuvonket tervezte.De olyan szinten kiszerettem belole hogy nagyon meglepodtem.

Csak hogy felreertes ne essek volt elozmenye is annak hogy kiszerettem belole mert sokat bantott es rengeteget hisztizett es gyakori volt a feltekenysegi roham is.

Szerettem ot nagyon de mar nem..

Mikor normalisan elmagyaraztam neki hogy miert szakitok vele, elkezdett sirni es hozzambujni hogy o nem alar elveszteni es nem tud nelkulem elni :/ mikor hazaert akkor szervagdosta a karjat es azt mondta megoli magat mert ha mar nem szeretem az neki egyenlo a halallal.

Aztan mikor kiderult szamara hogy ez nekem nem megy tovabb elkezdett a legocsmanyabb jelzokkel illetni..es mikor elegem lett es el akartam menni utannam jott es mondta hogy nem bir elengedni mert kellek neki es neki nem kell mas.

4oramba telt osszesen a szakitas es most buntudatom van es fura erzes hogy nem beszelek vele este de mostmar hozza kell szoknom...de ajj olyan banatos es szomoru lehet :'//

ez a szakitas csak miatta lett rossz szerintem..de viszont lelkiismeret furdalasom van ://

en 17/L o 19/F


2015. márc. 15. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ő viszont egy beteg f_asz. Menekülj!
2015. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
31%
Az eleje mindig ilyen.
2015. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt olyan exem, aki sokáig zaklatott szakítás után. Habár ő nem igazán öngyilkos akart lenni értem.

Fura volt és hirtelen jött, de ha így jó neked, akkor nincs mit tenni. Remélem a volt barátod minél hamarabb belenyugszik és talál mást

2015. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, korrekt voltál. Első sorban azért mert nem hülyítetted tovább. A második meg azért, hogy saját magaat megvédd. Szerintem ennyi elég is. Felesleges rosszul érezned magad. Mesélhetnék dolgokat hogy én hogy jártam...pedi fiu vagyok.
2015. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez a vagdosás nagyon beteg dolog, meg az öngyilkossággal fenyegetőzés, h jól döntöttél-e azt majd megtudod idővel, ha ezt a két dolgot, amit kiemeltem nézem csak, akkor igen.

de amiket leírtál, h bántott, meg hisztizett az is rádob még biztos.


basszus, most bocsi, de néha látom filmekben az 5 fázist (nemtom pontosan a számot), ami lezajlik egy emberben. Ezek a dolgok nem felelnek meg abból párnak?? esetleg, ha vkinek rémlik még ez a dolog, amire gondolok az pls. jelezze. thx.

2015. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%

Akkor mondd el, kedves "aranykr"! Hátha érdekes… :)


Kérdező, te pedig ne érezz lelkiismeret-furdalást, ha az exed ilyeneket csinál, meg így viselkedik! A szakítással kapcsolatban igen, korrekt voltál. Azt viszont nem értem, mi volt az, ami miatt így kiszerettél belőle? Mert amiket felsoroltál, úgy írtad, mint aki általánosságokat ír, de a valódi okot titkolja. Mi történt az éjjel? Mit álmodtál, vagy mi változott meg?

2015. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:
100%

5-ös


Tagadás,düh,depresszió,alkudozás,beletörődés.

2015. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es: imádlak, ha fiú vagy, akkor csak nem b*zin imádlak. :)
2015. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Borderline
2015. márc. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korrekt! Kerüld messzire ezt a pszichopatát! Legfőképpen NE LEGYEN BŰNTUDATOD!
2015. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!