Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogyan viselkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan viselkedtek ha együtt vagytok valakivel, szerelmesek vagytok de a lány nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Elmondjátok neki? Vagy titkoljátok? És vele szemben hogyan viselkedtek ennek ellenére?
2015. márc. 15. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmit tenni.. az érzések nem irányíthatóak.

Ugyanezzel szenvedtem én is, csak én együtt voltam fel évig aztan 5. Hónap után megvaltozott minden.. aztan fel éves ajándékba kaptam egy szakítást telefonon keresztül.

2015. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!