Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy ilyen hazugságot?

Figyelt kérdés

Van egy daganata, és folyamatosan azt mondta, nem érdekli semmi, nem akar meggyógyulni, nem vállal semmilyen kezelést, műtétet, ő meg akar halni!! Erre most közeli, lassan felszívódott teljesen a daganat, persze ez még nem fogja az jelenteni, hogy gyógyult, még kiújulhat és áttétes is lehet...


Én meg mondom neki, ezt csak most közlöd velem??? Mondja hát mert mindig csak veszekedtünk... Mondom azért szívem, mert te meg akartál halni, én meg veszekedtem veled hogy akarj élni, te meg titokban kezelésekre jártál és tagadtad????? Meg veszekedtünk meg nagyon rég találkoztunk, de legalább tudom a miértjét, ez is egy nyomos érv lett volna...


Tegyük fel szeretitek valamiért nagyon


2014. dec. 7. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég érdekes.

Tulajdonképpen csak előled titkolta, és valszeg nem ok nélkül.

2014. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem féltett a csalódástól. Nem akart bíztatni olyannal, ami fordítva is elsülhet. Így kívülről azt mondom, megbocsátanám, de te érzed.
2014. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet tényleg sokat baszogattad a dologgal, és ezért nem beszélt már neked róla.
2014. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ezért veszekedtetek legtöbbször, és ha titokban járt el kezelésre, én nem bocsájtanék meg. Tudom, hogy sokan ilyenkor csak annyit látnak, betegségen ment át ami még kiújulhat, ez nehéz időszak, ezért minden másban is ő az ÁLDOZAT, mert sajnáljuk, mert támogatni kell. De abba nem gondolnak bele, hogy a másik aki szereti, mennyire aggódik.

Hogy ha együtt vagytok, akkor nem hazudozol és nem titkolsz el egy ennyire fontos dolgot, hogy halálra várás helyett titkon kezelésekre jársz, miközben a másik izgul és aggódik érted.


A barátnődnek/feleségednek jobbulást, de ha engem így becsapna a párom, ha ennyire fontos dolgot titkolna el, akkor otthagynám, mert ezek szerint sosem voltam akkor annyira része az életének, hogy ezt megbeszélje velem.

2014. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne mit megbocsátani, mert meg sem haragudtam volna rá. Nem ragadnak magukkal az ilyesfajta illúziók, mint a sértődés meg a harag. Ha egy kapcsolatban ilyenek keleteznek, az már rég nem kapcsolat, és semelyikőtök javát nem szolgálja, hogy együtt vagytok.
2014. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A daganat nem halálos a kezelés teszi azzá . Felszívódott magától mert így működik . Mérgezéskor és trauma alatt jelenik meg a lefolyása rajzunk múlik és eltűnik mint a seb a bőrfelületen . Beleavatkozni nem kell , őt meg azért mert helyre állt nem kell szidni . Nem kell elhinni mindent amit a suliban a templomban meg a tv-ben láttok , épp ellenkezőleg ...
2014. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:OO Milyen buták a válaszolók!! Kedves utolsó! És akkor szerinted ha valakinek van egy melldaganata- mint a barátnőmnek- ami folyamatosan nő, már úgy 5 éve, azt nem kellene kezeltetni? :DD Vagy egy bélrákot? Mert az majd magától eltűnik? hát, nemtom te hol élsz, de szép hely lehet!!


Az utolsó előttinek meg annyit, hogy szerintem az a kapcsolat elég halott, ahol nincsenek összekapások, ahol mindenben mindig egyetért a 2 fél, akkor nincs is egyéniségük.


Ja, és a kérdésre válaszolva: Szerintem megbocsátanék, csak elmondanám neki, hogy iszonyat aggódásnak tett ki, és megértetném vele, hogy ez mennyire rossz volt.

2014. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6, te szerintem az Ezotéria topikból tévedtél ide. A kezelés teszi halálossá a rákot, ezt komolyan hiszed?

Egyébként kiforgatod mások szavait, senki sem azért "szidta", mert helyre állt. Csúsztatsz.

2014. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy o sem tudta h a kezeles sikerulni fog vagy nem..talan erted tette s azert nem monta meg mert nem tudott biztosoatt
2014. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!