Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok azt hogy a pénz nem számít amikor nagyon is!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan közhely, mint a "pénz nem boldogít" <Hát a pénz nem is, de amit kapsz érte, az már mindjárt más :)
2010. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
mert hazudnak
2010. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért mondja ezt a legtöbb lány, hogy a pasija ne gondolja azt hogy egy pénzéhes dög.
2010. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer itt egy hasonló kérdésre írt valaki egy nagyon jó választ. Sajnos már pontosan nem tudom visszaadni(talán ha látja az illető, majd ide is beírja), de nagyjából ezt mondta: Szerinte ezt a lányok nem tudatosan csinálják. Ha megnézzük minden tulajdonságot két féle képen lehet "nevezni". Pl ha valaki kicsit erőszakos, akkor lehet rá mondani, hogy egy bunkó paraszt, de lehet azt is mondani, hogy egy macsó. Ha valaki kicsit visszahúzódó, akkor lehet rá mondani azt is, hogy egy romantikus lélek, vagy azt is, hogy egy nyámnyila balf@sz. Ha valaki okos, akkor lehet rá azt is mondani, hogy milyen intelligens, meg azt is, hogy egy beképzelt okoskodó, és így tovább. Tehát minden viselkedésnek van egy pozitív és egy negatív értelmezése is. Namármost a csajok tudatalattija a pénz függvényében dönti el, hogy hova sorolja ezek közül a pasit, viszont ha megkérdezik, ő azt fogja mondani, hogy azért, mert olyan macsós, vagy mert olyan romantikus lélek, tehát maga csaj sem tud róla, hogy ő igazából a pénz mellett döntött, amikor az adott pasi jó tulajdonságait észrevette, mert lehet, hogy volt egy ugyanolyan csóró pasi, akit elkönyvelt bunkónak. Nos nagyjából ez volt a válasz, igyekeztem érthetően, és jól visszaadni, remélem sikerült. Azóta figyeltem, és én is tapasztaltam ezt a jelenséget. Sajnos a nőknek a pénz az elsődleges, még ha sokan nem is tudnak róla, és pont ezért, mert a tudatalattijukban van a "hiba", így ezt nem is nagyon lehet megváltoztatni.
2010. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NÉzd,szerintem a szükséges havi minimumon felül(vagyis jusson a számlákra és legyen miből enni),már nem igazán szoktam törődni vele.Persze nem bánom,ha összejön 1-1 teázás a barátnőmmel,vagy valami extra,de sosem estem hanyatt attól,ha valaki a seggéből is tízezreseket rángatott elő.

Szóval szerintem sem igaz,hogy nem számít a pénz.Egy egészséges határig igenis számít,de nem a legfontosabb.

Ha meg olyan lányokkal futsz csak össze,akik csak a vastag buxától hajítják hanyatt magukat,akkor rossz helyen keresel.

2010. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A pénz nem számít ,ha meg van egy alap jóllét.

Engem kicsit zavarna, ha a pasim full gazdag lenne, de az se lenne jó, ha az én anyagi helyzetemet nem érné el. Szóval nekem az a jó közepes átlag a megfelelő, amikor nincs hiány, de pazarlás sincs! :)

2010. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem számít, sőt zavar, ha valaki gazdagabb nálam. Ezért van saját kocsim, saját fizetésem, nem viselem el, ha valaki eltart, vagy furikázik, még akkor is kényelmetlenül érzem magam, ha mindig ő fizet. L23
2010. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
attól függ, mikor...szóval: amikor jártam ezzel-azzal, nem kértem el a tárgyévet megelőző 5 évi adóbevallását persze :)...de azt megnéztem, kihez megyek hozzá. hogy miért? mert nemcsak a saját, hanem a leendő családom egzisztenciája is a tét. lehet lepontozni, de az vesse az első követ, akinek nem számít, milyen körülmények közé születik a gyereke...
2010. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja, 28/N
2010. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
végre,az első válaszoló aki nem hímezi a dolgokat:)gratulálok nyertél egy tölcséres fagyit a nyereményt nálam válthatod be!21f
2010. febr. 15. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!