Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok azt hogy a pénz nem számít amikor nagyon is!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

számit valamelyest

nemkell hogy gazdag legyen,de azért keressen annyit mint én minimum,kettönk fizujából ne okozzon gondot fenntartani egy lakást,kocsit,és ne haljunk éhen akkor sem ha lesz egy baba...


szépen hangzik,hogy a pénz nem számit,de azért had ne én etessem már a pasit a fizumból,ő meg lógassa a lábát,mert neki nem számit a pénz...

22/L

2010. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert ahogy már írtak sokaknak tudat alatt van ez a kérdés.

Szóval igenis fontos,hogy vastag legyen a buxád,ezt nekem higgyétek el,mert a csaj akkor mit lát,ez egy céltudatos,sikeres pasas,és nem feltétlenül arra gondolok,hogy bármit megvehetsz,de akinek van pénze arról általában el lehet mondani,hogy vmit letett az asztalra,tehát vannak céljai "egy igazi férfi" ha értitek mit akarok mondani.

Ahogy nekünk pasiknak is számít a külsőség nekem legalábbis,akkor csajnak is számíthat plusz a pénz is.Ez így van jól.


22F

2010. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nem számít?Jól átb@szott!
2010. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!