Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Minap összeszólalkoztam a volt bnőmmel, mivel elég csapodár életet élt, a fejéhez vágtam, hogy majd a legközelebbi bulin felcsináltatja magát, ugyan otthon mit fog mondani, hogy kitől van a gyerek? A legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy majd rám fogja. Ettől úgy komolyan megijedtem, mondjuk vagy fél éve semmi testiség nem volt köztünk. Szerintetek csak vissza akart vágni? Mondjuk sikerült neki. Azt is sérelmezte, hogy én felcímkézem, amikor még nem is csinált semmit. Ebben ugyan igaza volt, de mindig arra tanítottam, hogy ha hülye, akkor felelősséggel csinálja és legalább gumit húzzon, mert ha sokat iszik, akkor sajnos nem tud magáról, tehát nem alaptalanok a gondolataim. Mondjuk ehhez a részéhez már nincs közöm, szerencsére.
2015. márc. 16. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A volt barátnőd egy hisztis p1csa, aki a te farkadra vágyik, de 20 másikét szopja. :)
2015. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tarnai ***** válasza:
0%
küld el privátban a számát, én felpattintom (ha már te nem tudtad) és fizetheted a gyerektartást.
2015. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!