Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vásárlás mániás lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vásárlás mániás lennék?

Figyelt kérdés

A párom szerint jó úton haladok afelé. Szegény körülmények közt nőttem fel, még mindig a tinikori örökölt ruháimat hordom. Eddig nem volt munkám, elláttam a háztartást, de nem mertem a párom pénzéből költeni magamra, ezért ha kaptam egy kisebb összeget szülőktől, nagyszülőktől (legutóbb 20 ezret karácsonyra) abból éltem fél évig (csak betétre, borotvára, samponra, tusfürdőre költöttem).

Végre dolgozom, mellette tanulok is, valamint magánúton otthon is tanulok, és továbbra is viszem a háztartást. Hetekig őrlődtem, megengedhetek-e magamnak valamit végre, és megtetszett egy 1000Ft-s apróság. Erre a párom rám szólt, hogy nem szórjuk, mert ez a vásárlásmánia kezdete. Maradjon minden ahogy eddig volt.

Ő nem dolgozik, ezért tényleg be kell osztanunk.


2015. márc. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a fogyasztói társadalom. De a te esetednek semmi köze a vásárlásmániához.
2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
Fényevő vagy?
2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Egyáltalán nem tűnsz annak.


Ő meg miért is nem dolgozik?

2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ő is tanul, és nem fér bele már az idejébe, meg nincs rá energiája.
2015. márc. 16. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Vásárolj nyugodtan!!!

ne h már a párod döntse el egy nőnek vásárolnia kell ez ilyen életérzés xD

viccen kívül ha valami megtetszik és megengedheted magadnak azt vedd meg!


23L

2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Erre a párom rám szólt, hogy nem szórjuk, mert ez a vásárlásmánia kezdete. Maradjon minden ahogy eddig volt." hat persze, hogy maradjon minden, ahogy volt, nehogy mar ne ra koltsd a megkeresett penzed.

Nem, ez nem vasarlasmania, megdolgozol a penzedert, nehogy mar ne vehess belole soha semmit.

Itt a kerdes inkabb, miert tartasz el egy ilyen parazitat, mint a kedves parod.

2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de én nem tartanám el a párom. De nem is ez itt a lényeg.... Ő ne mondja meg neked hogy a SAJÁT pénzedből mit veszel ha ő NEM dolgozik! Majd ha KÖZÖS kasszátok lesz akkor szóljon bele. Meg egy 1000Ft- os dolog?! Bele hal ma megveszed?........ -.-"
2015. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!