Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már elég kellemetlen, nemde?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elég kellemetlen, nemde?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Nem volt még barátom. Legfőképpen azért nem, mert aki nekem tetszik annak nem kellek. Vagy ha éppen kellek, akkor valamit rosszul csinálok. Nem tudok kibontakozni, nem tudom eléggé elengedni magam. Pedig mindennél jobban vagyok rá.

Különleges lánynak tartom magam, de mégis valamiért csak ideig óráig keresnek, pedig ők is meglátják bennem a különleges és furcsa dolgokat.

Segítsetek nekem abban, hogy mit csinálhatnék másként?



2015. márc. 16. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tré, legyél nyitottab.
2015. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem így működik. Engem is sokszor lekoptattak, totál ki voltam, magamban kerestem a hibát. Ez így ment pár évig, aztán rájöttem hogy hopp-hopp. De hát én egy k**va jó fej emberke vagyok, miért is bennem lenne a hiba, miért nem azokban a mocsok r**ancokban akik ezt nem látják. Aztán igazam is lett.
2015. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Külsőd?szted jolnezel ki van önbizalmad?
2015. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Végül lett is barátnőd 2?
2015. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy ideig csak össze-vissza dugtam a lányokat, ezzel már felhagytam de még most sem találtam meg aki nekem kellene. Az meg hogy van-e barátnőm ... rajtam múlik. Igazából ha úgy döntenék akkor már holnap lenne, mert szerencsére (bár sokszor már idegesítő) vannak jelentkezők, csak nem olyanok akik nekem kellenek :/
2015. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, teljesen így vagyok ezzel én is:)
2015. márc. 16. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Te is összevissza dugtad a lányokat ? :D
2015. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen:D:D:D:D természetesen!
2015. márc. 16. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Te mondtad!
2015. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de hát ez evidens :D
2015. márc. 16. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!