Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi technikát...

Milyen önvédelmi technikát ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 éves vagy (fiu), 65 kg, 185 cm. Vekony vagyok..nincs semmi nagyobb izom rajtam.. Nagyon kellene par onvedelmi tipp mert a ramtamadoknak konnyu celpont lehetek. Osztalytarsaim 2x-3x erosebbek..

2015. jan. 30. 22:34
 1/5 anonim válasza:

En lany vagyok és karatézok,ott nagyon sokat tanulhatsz. Egyébként van pl egy olyan, hogyha egy pasas meg akar utni vagy valami akkor terddel jol tokon rugod es o ezert vszeg le fog egy kicsit hajolni es akkor felhuzod az egyik kezedet es jol hatba vered konyokkel. :D

De nagyon sokfele onvedelmi gyakorlat van. Karatet ajanlom figyelmedbe ;)

2015. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi ;)
2015. jan. 30. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Fuss el, tökön meg inkább a sípcsontod aljával vagy cipőddel (ha olyan) rúgd. Karatéd hanyagold inkább szerintem. Mozgásnak, sportnak jó de önvédelemre van jobb is.

Vagy tanulj meg nunchakuval verekedni :D

2015. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi izommal es küzdelmi rutin nelkül a tökönrugas az egyetlen amit bevethetsz.
2015. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Magas és vékony vagy. Hosszú végtagokkal, neked a savate-ot (savate=francia boksz), vagy ITF taekwondót ajánlanám, vagy még a muay thai is jó.

2015. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!