Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a magabiztos férfiak csak a magabiztos nőkre tudtak nőként nézni, csak ők tudják felkelteni az érdeklődésüket úgymond komolyabban?

Figyelt kérdés
N
2015. márc. 16. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ez a harsány alkat, nem keverem az önbecsülést a magabiztossággal és amikor hátrány lenne a magabiztosság, akkor becsülettel maradok bizonytalanabb inkább.


Úgy látom, hogy az ilyen jajjmindensikerülcsajszi típus eléggé kendőzni szeretné az esendőségét, mintha nem lenne ugyanolyan törékeny mindenki más is (én is, ők is, mind). Masszív erőd a szerepe, ami mögött talán senki nincs már. Egy beválni látszó, általában szociálisan helyesnek ítélt reakció "a mindenre", ami közben nehezen lehetne antiszociálisabb, legalábbis az esetek jelentős hányadában.


Csomóan nem mondanak el nekik csomó mindent. Túl heves lenne az ütközet, ráadásul nem érne célt a kritika, nem javulna a hiba, csak a páncél erősödne.


Persze ha magabiztosság alatt kiegyensúlyozottságot, önazonosságot, kényszermentes, csendes erőt értesz, az jó találkozási pont lehet emberek között, kortól és nemtől függetlenül. Csak sajnos kegyetlenül ritka.

2015. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, annak ellenere,hogy vezeto tipus es ez a karrierjere is kihatott,belul egy torekeny lelek,aki imadja,h szeretem es h van vkije,aki ismeri igazan. De nem keruli a konfliktust pl es nem elvart reakciokat ad,hanem sajat maga,o ilyen. Hatarozott,gyors. Ami persze sokszor sztem nem a legelonyosebb,mert fiatalon,hevesen sokszor nem megfelelo modon reagalunk vagy nem vizsgaljuk meg az adott szitu komplexitasat. De mindenki mas es mas. A hibaival egyutt nekem inkabb bejon o,mint egy szamomra "atlag lany" Kinek a pap kinek...
2015. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!