Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbaltáztam, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit pár hete megismertem, a hétvégét együtt töltöttük, de mivel nagyon messze lakik nem tudunk mindennap találkozni. A tegnapi nap folyamán rendkívül megharagudott rám. (Játszottam egy barátommal 20 perce, még kb 15 perc volt hátra, akkor mondta hogy géphez megy, gondoltam addig se unatkozzon behívom a beszélgetésbe, és azután csak kettesben beszélgetünk.) Na már most én megkaptam hogy a játék fontosabb mint ő, és hogy micsoda szemétláda vagyok. Rendkívül megharagudott rám, nem akar beszélni se velem. Azt akarja hogy csináljak valamit azért hogy ne veszítsem el, de 300km-ről mégis mit tudnék tenni? Felhívtam, ötezerszer bocsánatot kértem, érveket hoztam fel, de elmegy a füle mellett. Nem akarom elveszíteni mert szeretem, de nem tudom mit tehetnék még. Segítségetek előre is köszönöm. 18/F
2015. márc. 17. 11:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem tök lényegtelen mivel játszottam, azért mert játszás közben beszélgettem vele, szerintem nem kell ekkora ügyet csinálni. De nem ezt a választ vártam, azért köszönöm.
2015. márc. 17. 11:22
 2/13 anonim ***** válasza:

Te ennyire hülye vagy??

Mond meg nwki neked ággyal rendwlkezo és lány kell nem egy ilyen idióta fos.

2015. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hisztis pi.csa
2015. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretem az a baj.. ti mit tennétek? Azon kívül hogy kidobnátok.
2015. márc. 17. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha 300 km-t utazok valakiért (vagy utazik valaki értem) akkor nem gépezek max. amíg ő alszik.

Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, ha a bocsánatkérést nem fogadja el. Határozza meg ő. Vagy elfogadod vagy nem.


Azért azt nőként mondom, hogy borzasztóan túlreagálta. Ennek az oka az, hogy még nem ismer eléggé és valószínűleg azt a következtetést vonta le, hogy Neked a játék túl fontos. Ha túl fontos akkor vsz. nem fogsz eleget azon gondolkodni hogy éld az életed, így aztán nem is fogod szinte semmire vinni, tehát majd a végén neki kell egy játékgépest eltartani.

Ez így a rémálom egy lánynak és bármily viccesen hangzik ezt egy pillanat alatt játssza végig az agyunk akár akarjuk akár nem.

Azt kellene bizonyítani, hogy nem játékfüggő vagy, hogy el tudsz érni valamit az életben.. szerintem erre vár... de mondom, kérdezd meg tőle.

2015. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Játékban ismerkedtünk meg. A vicc az hogy az volt az egyetlen játékom aznap. Már így is elértem dolgokat, nem szükséges bizonyítanom hogy nem vagyok semmirekellő, mert tudja így is.
2015. márc. 17. 12:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, kérdeztem tőle hogy mégis mit tudok még ezen kívül tenni. Erre csak a flegmázást kapom, ami rohadt rosszul esik.
2015. márc. 17. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű semmit nem tudsz tenni. Vagy megszokod hisztisen (mert egyébként jólelkű, jó az ágyban, jó vele beszélgetni, hasonló a mentalitásotok, az érdeklődési körötök, az életcéljaitok és a többi ami ezt a tulajdonságot ellensúlyozhatja) és megtanulod kezelni a hisztijét (ez annyit jelent, hogy elgondolkodsz mennyire van igazságalapja és ha van teszel az ellen hogy újra hisztizzen, ha nincs akkor meg teszel a hisztijére) vagy elengeded mielőtt végképp nem érted mi történik.
2015. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom elengedni.. csak rajta nem látom a küzdést.. Már ezért a mondatért megkaptam a magamét. Minden másban tökéletesen egyetértünk, megértjük egymást satöbbi, nem is azzal van a bajom hogy hisztizik, mert hisztizzen, tudom hogy szeret. De nem akarom hogy emiatt távolodjon el tőlem.
2015. márc. 17. 12:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Mármint mi miatt? A történtek vagy a hiszti miatt?
2015. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!