Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kivagyok, mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Nagyon kivagyok, mit tehetnék, ha nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
A pasim akivel csaknem 2 éve avgyok együtt elkezdett beszélgetni egy olyan csajjal akit félig-meddig ismer csak. El is hívta sörözni, én meg ezen nagyon kiborultam. Közben mégis érzem, hogy szeret, és ő mondta is hogy sose csalna meg meg élete legjobb kapcsolata vagyok, és tényleg álomba illő vol minden . eddig. Ezért nem is tudom hova tenni a dolgot. Mit tegyek? :(
2015. márc. 17. 17:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor se lenne már ugyanaz mint volt a kapcsolatunk :(
2015. márc. 17. 18:26
 12/20 anonim ***** válasza:

Megint en!!

Nezd minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek.Neha fenn neha meg lenn.Az az igazi szeretet es kitartas a masik mellett,hogy mikor lenn van akkor "felrantani"megint vissza.De ehhez ketten fogtok kelleni. :)

2015. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy nem így lesz és újabb csalódás jön :(
2015. márc. 17. 18:34
 14/20 anonim ***** válasza:

En.

Hany evesek vagytok?

2015. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
27 és 28
2015. márc. 17. 18:38
 16/20 anonim ***** válasza:

En is 27 vagyok udv. :D

Hat a csalodas mindig benne van,de ez rajtatok mulik.Ha mar ket eve egyutt vagytok ez a kapcsolat megerdemel annyit,hogy megprobaljatok kihuzni ebbol.Ha sikerul se ez volt az utolso de ezt te is tudod.Sehogy se konnyu es mindenhol csak a nehezsegek meg a megprobaltatasok vannak,de ha el is esunk fel kell allni es tovabbmenni.De itt meg nem tortent semmi jovatehetetlen,masutt csunyabb es rosszabb dolgokat hallani,szoval fel a fejjel. :)

2015. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de nekem ez íyg már nem hiszem, hogy tud majd olyan lenni, mint ez előtt. Sajnos ezt nem fogom elfelejteni. Mert a csajról hgy bezélnek mesélt csak a sörözésről nem. Egyszerűen nem tudok megnyugodni, és eddig se voltam az a nagy megbízós fajta, ezek után még annyira se fogok tudni úgy tenni mint aki hisz :( Pedig imádom a srácot ő az életem. És te lány vagy vagy fiú?
2015. márc. 17. 18:47
 18/20 anonim ***** válasza:

En is no vagyok.Szerintem probalj vele beszelni.Sajna ilyen"probak"vannak mindenutt.Egyik kapcsolat se zokkeno mentes sajna.

Mondom en az Egyedulallo Bolcs Guru. :DD

2015. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( Remélem hamarosan jobban leszek. Aza baj, hogy túl sok volt már acsalódás, és most végre úgy éreztem parthoz értem valamilyen szinten.
2015. márc. 17. 18:53
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a partnal vagy,ki tudja?De azt ne felejtsd el,hogy a kudarc is az elet velejaroja,es ha padlora kerulsz is fel kell allni mindenaron.A boxolo is felall miutan padlora kuldik es folytatja a boxolast.Az elet is ilyen.Gyakran vagyunk padlon de fel kell allni.

Ha gondolod ird meg priviben mi ujsag mi lett a fejlemeny majd valaszolok.

2015. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!