Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tehetek róla, ilyen vagyok, próbálok változni, de egy sem bír mellettem maradni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy "veszélyesnek, kiszámíthatatlannak, felkavarónak" tartanak a lányok. Bennem van egy kettősség, kedvesség, odafigyelés, szenvedély, ha lehet így nevezni, de ott a másik része, hogy kiszámíthatatlan vagyok néha, veszélyes, azt mondják, felkavaró... És nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem bírja elviselni senki... Nem tudom már, hogy mit lehetne csinálni, mert általában olyan 1-2 hónapot bírok egy lánnyal. És durván veszekedni is szoktam... :/
2010. febr. 16. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod mit jelent? Mennyire durván?
2010. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változz,fejlődj,különben egyedül fogsz maradni,mint a kisujjam.
2010. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem verek, ütök senkit, szóval ilyen nincs, de nagyon fel tudom pumpálni magamban a dühöt, és akkor kemény ordibálás van, ráadásul van egy csodálatos "nem tudatosan irányított" képességem, hogy általában veszekedés közben előkotrom a másik gyenge pontjait, és azon keresztül bántom őt... Persze, én max. 1 nap múlva bocsánatot kérek...
2010. febr. 16. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hangulatember vagy,aki nem szereti,ha mások megmondják neki a véleményüket,akinek vannak rigolyái,szélsőséges,kiszámíthatatlan,stb.Ismerem ezt a típust,és tény,hogy elég nehéz természete van,így nehéz vele együtt élni.

Lehet,hogy egy hasonlóan harsány,erős jellemű lány lenne jó melléd,vagy senki.Ezt döntsd el TE magad.Minden esetre finomítanod kéne a stílusodon.Azért az már egy jó dolog,hogy észre vetted a hibát magadban.

2010. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen olyan vagyok, mint te. Veszélyes és kiszámíthatalan teljesen illik rám. A felkavarót nem tudom értelmezni, de azt hiszem az nem vagyok. Amúgy az olyanok, mint te meg én egyedül halnak meg, mert senki nem marad meg melletük még a saját családjuk sem.
2010. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha elkeserítettelek. (előző voltam)

19/L

2010. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hasonló voltam énis, csak lányban. én nem üvöltöztem sohasem, viszont nagyon alattomos módon elő tudtam bányászni a másik gyenge pontját, és azon keresztül bántani. viszont mellettem mindig megmaradtak a pasik, én dobtam mindet.

mostanra már nemvagyok ennyire bunkó, igyekszem türtőztetni magam. én azt vettem észre, h hiába nemvagyok egy érzékeny csaj, mégis ha az aktuális partnerem vmivel megsértett akkor nagyon bunkó tudtam lenni. én úgy tudtam kicsit változtatni, h amikor megsértettek, akkor azt elosztottam 2-vel. azaz nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. nehéz volt, mert irányítani kellett ezt, ugyanis szivem szerint nagy jelentőséget tulajdonítottam volna neki, de türtőztetni kellett magamat h ne. aztán inkább bekussoltam, és nem válaszoltam ezekre a sértésekre, lezártam egy 'aha' vagy egy 'igen', vagy egy 'najolvan'-nal. eltelt kis idő és akkormár nemláttam annyira drasztikusnak, mert lehiggadtam. nekedis kéne egykis idő, míg lehiggadsz, meg egykis önkontroll.


a másik h énis eléggé csapzott életet tudnék élni, úgyértem h kiszámíthatatlan, felelőtlen, stb. ha úgy élnék, ahogyan az belülről jön, és nem foglalkoznék a korlátokkal. de rákéne h gyere, h bizonyos korlátokat nem szabad átlépni. vannak elvárások egy kapcsolatban, aminek muszáj megfelelni, mégha te nemis akarsz. nem élhetsz mindig úgy, ahogyan az belülről jön. ez kezdetben nehéz, de bele lehet jönni. de amúgy akkor elég könnyű, hogyha olyan párt találsz, akibe szerelmes vagy. ha szereted, akkor akaratlanul is úgy működsz ahogyan az neki jó, amivel örömöt tudsz szerezni neki. gond csak akkor jön, amikor már kezd elmúlni a lángolás. akkor kell h bejöjjön az önkontroll.

2010. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, az én párom is ilyen. Veszélyesnek nem veszélyes, de kiszámíthatatlan, hamar elborul az agya, néha csúnya dolgokat vág a fejemhez, de én ezt tudom tolerálni. Na persze vannak ez mellett nagyon értékes tulajdonságai is. És azért nem a kapcsolatunk első 2 hónapjában volt ilyen. Viszont nagyon fontos, hogy soha, de soha nem ütne meg.
2010. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, az én párom pont ilyen volt, de 50 éves korára megváltozott, mintha kicserélték volna...
2010. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!