Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor lehet végre barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lehet végre barátnőm ha a következő tulajdonságok többségével rendelkezem?

Figyelt kérdés

-kockahas

-izmos, sportos test

-pénz

-jóképűség

-ecset haj

-1000+ ismerős a fb-on

-instagram

-rap imádat

-meleg, epefosós grimaszolás

-cigizés

-alkoholfogyasztás

-max 50kg

-törzsvendég a szórakozóhelyeken

-bukó

-szex központú

-flegma

-nagyképű

-érzelemmentes

-pólóhiányos

-bandázós

-városban élő

-kifogástalan külső

-divatos öltözet

-márkás ruhák

-iphone

-20.000 Ft+ fülhallgató

-sál

-napszemüveg, kültéren, beltéren

-14 évesen már nem szűz

-keménykedő

-érzéketlen

-jómódú

-18 cm+ pénisz méret

-olyan csupasz test mint egy szűz ribbbancnak, vagy egy csecsemőnek

-férfiasság szinte teljes hiánya

-görnyett testartás, félig zsebretett kéz,sál a nyakban +15 fokban is

-jogsi

-autó

-hírnév



2015. márc. 18. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50 kiló... egy embernek a farka nehezebb annál
2015. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A harmadik elég....

Elegendő lovettával Quasimódó is válogathat a csajok között! (Nézd meg pl Stephen Hawking-ot)

2015. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Lehet valami földönkívüli vagyok, de a felsorolt tulajdonságokkal kösz de nem kell "férfi".


-kockahas: nekem tetszik a kisebb pocak.

-izmos, sportos test: ha nem egy tohonya zsírpacni az előny.

-pénz: legyen munkája ha nem diák, ennyi "feltételem" van, volt munkanélküli barátom, soha többet.

-jóképűség: kinek mi a jóképű, nekem egyik tinibálvány vagy nők kedvence "sztár" sem tetszik.

-ecset haj: ez mi? Jó ha nem kopasz, vagy ha kopaszodik nyírja rövidre, hogy ne legyen nagyon durván látható messziről is.

-1000+ ismerős a fb-on: minek? Az ilyen embereknél több, mint a fele csak "rajongó".

-instagram: én se vagyok rajta.

-rap imádat: metált hallgatok.

-meleg, epef*sós grimaszolás: a leírásod alapján kérdező hát... én a kacsaszájú csajoktól is kiborulok, hát még ha pasi csinálja... :D

-cigizés: hányingerem van a szagától, szóval nem.

-alkoholfogyasztás: jó ha nem absztinens, mert én se vagyok, de alkoholista se legyen, mértékkel fogyasztva nincs gond.

-max 50kg: hmm, utoljára 12 évesen voltam ennyi, 185 cm magas vagyok lányként, ha mellettem a srác ilyen súlyú akkor milyen magas lehet? 165?

-törzsvendég a szórakozóhelyeken: mi számít szórakozóhelynek? Nem szeretem a discokat és egyéb ilyen táncos helyeket. A romkocsmák jobban bejönnek ahol lehet beszélgetni, halljuk egymás hangját egy sör mellett.

-bukó: bunkó? Nem, köszi.

-szex központú: ne szóljon minden a szexről, de fontos, ez tény.

-flegma: ha csak elsőre az nem gond, én is az vagyok, de ha folyamatosan akkor mehet a sunyiba.

-nagyképű: és mit kezdjek egy magas lovon ülővel? Max leütni tudom onnan.

-érzelemmentes: ha érzelemmentes nem tud szeretni, minek az ilyen ember barátnak?

-pólóhiányos: félmeztelen? otthon persze, amúgy öltözzön már fel rendesen.

-bandázós: jó dolog a haveri kör, de ne ebből álljon az élete.

-városban élő: tény, én is itt élek, így előny, a plátói távkapcsolatokból már kinőttem.

-kifogástalan külső: ha nincs rajta póló hogy lehet kifogástalan a külseje?

-divatos öltözet: ugyanaz.

-márkás ruhák: nekem sincs, felesleges hype az egész.

-iphone: az android jobb és olcsóbb.

-20.000 Ft+ fülhallgató: szórakoztató lenne ha én egy ezrest sajnálok fülesre, akkor a barátomtól meg elvárnám a 20+-ost. De tény, hogy az asztali géphez 12 ezres fülesem van, de mikrofonos és kell játékhoz.

-sál: ne fagyoskodjon télen, nincs is annál röhejesebb, mint mikor 0 fok körül nyitott kabát, atlétában rohangálnak a cicafiúk és látszik, hogy mindjárt szétfagy, üveget lehetne vágni a mellbimbójával.

-napszemüveg, kültéren, beltéren: "nagyon menő" Vagyis röhejes. A lányokon is.

-14 évesen már nem szűz: egészségére, én akkoriban még Barbie babákkal játszottam nem a fiúkkal. De ha ő felnőttnek gondolta magát hozzá, akkor nem fogom megvetni érte. Ha jó emlék volt egészségére, ha rossz, akkor biztos tanult a hibájából.

-keménykedő: a munkahelyén, haverjaival csinálhatja de ha velem próbálja szívesen megmutatom az ajtót, fel is út, le is út.

-érzéketlen: szintén.

-jómódú: sose vonzott a pénz, ha van munkája, akkor olyan szegény már nem lehet, mint a templom egere, inkább plusz pont ha tud bánni a pénzzel és nem szórja el rögtön fizetés napon.

-18 cm+ pénisz méret: azzal a közelembe nem jöhet. Nagyon nagy szerelem kellene hozzá. 16 felett nekem már fáj a szokásos pózokban (misszionárius, lovagló)

-olyan csupasz test mint egy szűz r*bancnak, vagy egy csecsemőnek: tény, hogy nem vonzanak a szőrös állatok, de a kisfiú külső se, tehát legyen valamennyi szőr rajta. Ha a háta nem szőrös az plusz pont... :D

-férfiasság szinte teljes hiánya: nem vonzanak a kisfiúk.

-görnyedt testtartás, félig zsebretett kéz,sál a nyakban +15 fokban is: szóval menő tinifiú, nem a zsánerem.

-jogsi: nekem sincs, így nem fontos.

-autó: utóbbi miatt szintén nincs, így nem gond, főleg, hogy jó a tömegközlekedés.

-hírnév: milyen hírnév? Hogy színész, zenész, stb vagy ő a falu bikája? Mert amúgy nem, nem fontos.


Egyébként kedves kérdező leírtál egy halom marhaságot, de egy pozitív belső tulajdonságot se. Bár ha a 14-16 éves plázasicceknek akarsz tetszeni, akiknek még a helyi menő csávó kell, akkor biztos ez a srác az ideál, de egy felnőtt nőnek nem erre van szüksége.


25N

2015. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Na, a közelmúltban sem találkoztam még itt egy ilyen értelmes kérdéssel. Nagyon köszönöm, hogy időt szántál rám. És oltári nagy kincs vagy te egy férfi életében. Ha idősebb lennék be is próbálkoznék, na de viccet félretéve köszi, hogy szántál rám időt. Egyébként az ilyen különleges, kincs mint te, az ritka mint a fehér holló, szóval ez számomra mesébe illő, de remélem össze futok egy ilyen lánnyal. További szép napot :)
2015. márc. 18. 10:15
 15/18 anonim ***** válasza:

Te aztán nagyon jól tudod, mi kell a nőknek... ha nem múltál még el 17 éves, a fölött viszont kb. a vicc kategória ez a lista.

Az általad felsorolt dolgok közül nekem konkrétan EGYIK SEM jön be, kivéve az izmos test. A jóképűség meg relatív, kinek mi számít annak...

2015. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 13 "de mikrofonos és kell játékhoz"

10/10 jócsaj.

2015. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16#

Nő! Nem csaj! A csaj az a tini, meg olyan lekezelőnek tartom rá nézve. Nő! Maradjunk ennyiben! :D

2015. márc. 18. 11:54
 18/18 anonim ***** válasza:
13-as Na ilyen egy igazi nő, szerencsére azért nem csak 2-3 darab van ilyen féléből :)
2015. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!