Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangulatjavítót tudtok? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Nem alkoholra vagy drogra gondolok! Zene, elfoglaltság, ilyesmi.

Akivel tökéletes volt a kapcsolatunk elmegy külföldre. Ki tudnék menni hozzá (nagyon körülményes - vízum intézés, de érte megéri), viszont kb 400 km-re találtam helyet (bébiszitterként). Nagy lelkesedésében azt mondta minden héten találkozhatunk, aztán azt mondta havonta egyszer.

Úgy viszont lehet, hogy jobban megérné, ha találnék Magyarországon munkát, akkor havonta arra a találkozóra ki tudnék utazni. Családot valószínűleg találtam (bár még folyik a levelezés, rá kell kapcsolnom, munkát itthon egyelőre még nem találtam, de még a mekibe is elmennék már - 1 éve keresek. Csinálok most egy tanfolyamot, még 1,5 év van belőle, azt lehet, hogy abba kellene hagynom.)

Nem tudom mit tesz a távolság, mennyit fogunk beszélni. Február végén szeretném újra látni. Viszont csak egyre van most pénzem: vagy vízum (47000Ft)és kiutazás (14000) vagy meglátogatom (utazás+szállás, legolcsóbban 34100), de akkor vízumra nem lesz pénzem. Nem tudom mi legyen.

Mit tennétek?

Vagy tudtok ajánlani valami hangulatjavító tevékenységet?



2015. jan. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, ha a barátod kint él, és kimennél hozzá miért kell szállás?
2015. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Folytattuk volna, de haza kell mennie. Abban a szakaszban vagyunk, amikor minden tökéletes. Soha még ilyen jó senkivel sem volt.
2015. jan. 29. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Csaj vagy ? Mert ha igen,akkor ne költsd rá még az utolsó filléredet is,csak hogy egy pasit meglátogass.Látogasson meg ő.Menj ki dolgozni,de főleg azért,hogy legyen pénzed.
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem vele laknék. Én már befejeztem az egyetemet, de ő még tanul. Csak úgy a nyakukra nem akarok költözni. A bébiszitterkedéssel lenne szállásom, lenne ellátás meg zsebpénz. Igazából nem régóta vagyunk együtt, 3 hónapja, nem gondoltunk arra, hogy összeköltözünk, csak ha meg tudjuk oldani, akkor folytatjuk.
2015. jan. 29. 15:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tud kijönni hozzám, mert most volt itt fél évig. Vízum kell neki a Magyarországra való beutazáshoz, azt meg egyből valószínűleg nem fog kapni. Én turistaként vízum nélkül utazhatok, munkához kell vízum meg tartózkodási engedély. Tehát én vagyok az, aki könnyebben tud utazni.
2015. jan. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!