Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve a párom miatt. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most leszünk 7 éve együtt ,és van egy gyerekünk is.A szexuális életünk a nullával egyenlő.Viszont a párom sokszor mondogatja nekem,hogy milyen jó,hogy én vagyok neki.Nincs jó lelki állapotban,mert nemrég halt meg az édesanyja,és mivel elköltöztünk így nincsenek barátaink a közelben,csak a munka és a munka.Sokat dolgozunk és hétvégente a gyerekkel megyünk hol ide hol oda.Megszűnt a kettesben együtt töltött idő,mivel nincs kire hagynunk a kicsit.De valahogy nincs már az a tűz ami arra késztetne minket,hogy nekiessünk egymásnak és egy jót szeretkezzünk.Szomorú,de úgy érzem én már nem számítok a párom szemében nőnek,csak egy anyának aki gyereket szült neki,és egy lelki szemetesládának akinek elmondhatja a búját bánatát és én mindig mindent megértek és átsegítem őt a gyászon és a stresszes napokon.De közben én olyan elveszettnek érzem magam,annyira elkeseredettnek.Nekem sincsenek itt ahová költöztünk barátnőim,és ez miatt olyan magányosnak érzem magam.Már ezerszer beszéltünk róla,hogy jó volna szeretkezni,de valamiért nem történik meg.Egymásnak hátat fordulva alszunk el.Nem tudom mit tegyek,de ez így eléggé lehangoló.
2015. márc. 15. 12:09
 1/2 RRR ***** válasza:

esetleg egy hosszú hétvégén amikor a kicsi alszik,de nem előre betervezve.....

biztos fel lehet izgatni

nehéz elhinni,hogy nem hiányzik neki a szex

2015. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már az is felmerült bennem, hogy van valakije, de mondjuk nem tudom mikor találkozhat vele, hiszen minden szabadidejét itthon tölti.
2015. márc. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!