Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy lány, kinek neve Szandra, s egy fiú, akit Zoltánnak hívtak. Zoltán hosszas hezitálás után úgy döntött, hogy szeretné megismerni Szandit. Ismerkedtek, hosszú üzenetváltások történtek kettőjük között reggel, nappal, és egész éjszaka. Megértették egymást, bíztak egymásban. Ahogy az idő telt, egyre inkább erősödött bennük az érzés, a másik iránti hiányérzet. Nem kellett sok, a kölcsönös szimpátia következtében egymásba szerettek.

Boldog napokat, hónapokat éltek meg. Alig tudtak létezni a másik nélkül, a másik hiánya felemésztette őket.

Hónapok múltán, felbukkant Alex, Szandi egyik ex barátja.

Egyre hosszabb üzenetváltások történtek közöttük. Érdeklődtek egymás iránt. Történt egyszer, hogy puszta nosztalgiázásból beülnek egy kávézóba. Beszélgették, jót nevettek a múlton. Mindkettőjükben egyre erősebb lett a másik iránti hiányérzet.

A kávézás végén felmentek a lány lakására, közös képeket nézegetni. Beszélgettek, majd elcsattant egy váratlan csók.

A lány, nem gondolt ebben a pillanatban arra, hogy barátja van, aki az életét adná érte.

A csókot követte a simogatás, majd szeretkeztek. Először erotikusan, majd egyre vadabb tempóban. A lány élvezte. A srác is. Vége lett az aktusnak, akkor tudatosult a lányban, hogy mit is csinált. Egy puszta vágy... a szex egy régi baráttal... A lányt napról napra egyre jobban emésztette a dolog. Nem tudta, hogy elmondja-e a barátjának, vagy hallgasson róla, afféle kegyes hazugságként. Végül úgy döntött, hogy nem bírja már magában tartani, így hát elmondta.

Zoltán, az akkori barátja teljesen kiborult. Csalódott. Gyűlölet halmozódott fel benne. Először nem tudta hogy mit mondjon, így szó nélkül kiült a teraszra egy üveg borral, és egy doboz cigarettával, hogy gondolkozzon. A bor elfogyott, a cigaretta is híjján volt. Elment a lányhoz. A lány könnyekben fuldokolva könyörögte vissza magát Zolihoz.

De Zoltán szerint már nem lenne értelme folytatni, hisz a bizalmatlanság határozná meg a hátralévő időt.

Az eltervezett közös lakásból... közös háziállatból... a tervezett túrázásokból, és felépített családi kapcsolatokból semmi sem maradt. Minden szertefoszlott.

Én vagyok Szandi. Ez velem történt meg annó, lassan már 8 éve. 8 év telt el azóta, de még mindig elsírom magam ha visszagondolok erre az esetre. Soha, de soha ne mondj le a gyémántról egy darab kavicsért. Én megtettem, 8 év után, és úgy gondolom az életem hátralévő részében ez fog kísérteni. Depressziós vagyok, gyógyszereken élek. Egy rosszul meghozott döntés miatt, ami tönkretette az egész életemet.

Esetünkben majd egy éves kapcsolat ment tönkre azért, mert a nosztalgia rávitt egy szexre az exemmel.

Nem tűnik soknak, viszont soha nem volt még ilyen barátom, akivel ilyen szinten lelkitársak voltunk, ennyire megértettük volna egymást, vagy csak ennyire szerettük a másikat.


Hogyan léphetnék túl ezen?


2015. márc. 18. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szóval igaz a hír, tényleg minden nő k-
2015. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő már azóta talált más lányt, akit sokkal jobban szeret és nagyon boldog. Már gyereke is van. Már késő helyrehozni, de van egy érzésem hogy nem is ment volna.

Mai napig szerelmes vagyok bele, azthittem ez egy múló szeszély, de most, hogy már elvesztettem akkor jöttem rá hogy nem. Most kezd felemészteni már nagyon.

2015. márc. 18. 19:25
 3/4 anonim válasza:
Így igaz, aki szeret valakit és a másik viszont szereti azt sem egy exért sem egy jött ment futó kapcsolatért nem szabad felborítani. Ami jó, azt akkor kell értékelni amikor van, nem akkor amikor nincs. Sajnálom, hogy ez történt veled éppen akkor nem gondolkodtál és magával ragadott a múlt. De viszont nem is tudom. igazán boldog voltál? Mert egy majdnem egy éves kapcsolat még nem annyira bejáratott, hogy ne féltsd iszonyatos módon és el tudd felejteni egy szex erejéig.
2015. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy szerettem, boldog voltam mellette de még nem olyan szinten mint az előző barátommal. Vele 4 évig voltam együtt. Őt igazán szerettem.

Akkor, mikor pedig elveszítettem akkor döbbentem rá hogy sokkal de sokkal jobban szerettem mint ahogy azt hittem.

Természetesnek vettem Zolit, azt hittem mindig ott lesz mellettem mindenben. Most, hogy rájöttem hogy elvesztettem eszeveszettül vissza akarom kapni.

2015. márc. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!