Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt a fiu velem?

Figyelt kérdés
Par honapja ismerjuk egymast a fiuval, mindketten 21 evesen vagyunk, ELTEn ismerkedtunk meg. Mindkettonknek komoly tobb eves kapcsolata volt, azert joban voltunk. Nagyjabol egy idoben dobott mindkettonket a parunk, O pedig par hete beprobalkozott nalam. Eloszor csak baratkoztunk, de nagyon megkedveltem. Folyton erdeklodott, jott utanam, irogatott. Ma a sokadik randink utan le is fekudtunk egymassal. Szerintem minden nagyon jol ment eddig, utana meg egyutt toltottunk par orat, sokat beszelgetunk. Aztan a dolog ota abszolut nem is keresett, en irtam neki es valaszolgatott, de elotte folyton ostromolt az uzeneteivel. Lehet, hogy csak bekepzelem de nagyon rossz erzes... miert csinalja ezt?
2015. márc. 18. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Konnyen adod magad.. Meg akart fektetni
2015. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SweetLady ***** válasza:
sajna legelsőnek van igaza
2015. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert ha gyakran keresne és mindig elérhető lenne, akkor kidobnád. ha nem keres és nem törődik veled, akkor meg futsz utána mint egy kiskutya. így működnek a nők általában sajnos..
2015. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!