Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Egy kis előzménynek: lehet nem fontos infó, de szerintem tudni kell ezt is, hogy az előző kapcsolatom 4 évig tartott, és a jelenlegi párommal elég jól ismerik egymást. Talán nem zártam még le teljesen magamban, mert ott megvoltam győződve róla, hogy nem a szex miatt vannak velem, hanem azért mert valóban szeretnek. Az utolsó hónapokban romlott meg az a párkapcsolat, volt egy kisebb-nagyobb durvulás, és akkor döntöttem úgy, hogy elég volt belőle, azonban néha mégis hiányzik, noha nem ez a része miatt...olyan mást éreztem, amikor vele voltam, nem azt, amit most...érdekes is lenne..igaz, hogy ő volt az első meg minden...

A mostani párommal pedig olyan 4 éve ismerjük egymást, és lassan fél éve járunk. Ezelőtt nekem is és neki is egy hosszabb kapcsolata volt, és részben egymás miatt zártuk le őket, mert amikor megromlott az én párkapcsolatom, akkor azt kihasználva rám mászott meg ilyenek. A legjobb barátom volt 3 évig, aztán fordult a kocka. Az a lényeg, hogy sokszor akar szeretkezni, mindig csókolgat meg stb, még ha nem is szeretném, szóval emiatt olykor lekoptatom csúnyán fogalmazva, olyankor meg az van, hogy én miért haragszom rá...többször volt már vitánk ebből a dologból, de kitart az ő igaza mellett, hogy szeret, és nemcsak a szexre kellek neki, hanem hosszútávra tervez. Ő 32 éves...


22/L



2014. júl. 20. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fél év után lassan ideje lenne beadni a derekadat...:)
2014. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértetted picit, elég sokat szoktuk csinálni...ezzel nem is lenne probléma, de tényleg soknak találom...
2014. júl. 21. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

elég nagy az étvágya...és hogyan mutatja ki a szeretetét? milyen szokott lenni a kapcsolatban a szexen kívül?


21F

2014. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig rendes, aranyos, kedves, meg igyekszik törődni velem, annyi a baj, hogy sokat dolgozik, aztán így hétköznap nincs otthon 8-tól 4-ig vagy 5-ig, attól függ...féltékenységből is sokszor volt már vitánk az elmúlt hetekben, hogy én még mindig a volt pasimat szeretem, meg egyéb dolgok. Tény, hogy ki voltam kicsit, aztán minden apróságból nagy ügyet csináltunk...ezt leszámítva most úgy tűnne, hogy minden klappol, csak nekem ez a sok szex nem tetszik és a legjobb, hogy tisztában van vele. Mindig úgy van, hogy változtat rajta, meg nem ezért kellek meg stb, de kb sehol semmi...megbeszélni meg nem nagyon lehet már rajta mit, mert lerágott csont. Még így is van napi legalább 3 alkalom. Ha éppen nem csináljuk, akkor is csókolgat, simogat meg
2014. júl. 21. 00:13
 5/13 A kérdező kommentje:
tapizik... valahogy elküldtem véletlen befejezetlenül..
2014. júl. 21. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
ha tényleg szeret akkor visszafogja magát...de lehet csak a kapcsolat elején ennyire heves, mert az előzőben nem kapta meg amit akart és most éli ki a vágyait...hiába lerágott csont ha egyszer nem fogta fel...ha nem becsüli a tested és a szereteted akkor valahogy erősebben kell hangot adnod a nem tetszésnek...
2014. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami, hogy az előzőben nem kapta meg amit akart, ebből a szemszögből még valahogy nem közelítettem meg. Érdekes kapcsolata volt, mindig csalták egymást a nővel, nem nagyon értem, hogy miért is voltak együtt...miután összejöttünk akkor meg elmondta, hogy régóta erre várt, hogy együtt legyünk.
2014. júl. 21. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egyébként kedves, aranyos, figyelembe vesz, stb., akkor azért elég valószínű, hogy szeret is. Csak mivel már nagyon vágyott Rád, most, hogy az övé vagy, nem tud betelni Veled. És szerintem valószínű, hogy ez a nagy étvágy később csökkenni fog.
2014. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De konkretan mindenhol akarja...meg legtobbszor nem elvezem, mert faj...
2014. júl. 21. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha faj miert nem mondod meg neki ezt? Akkor valoszinu visszavenne ha tenyleg szeret, de amugy meg orulj, hogy kivan es veled szexel es nem massal. Kesobb az lesz majd a gond, h nem szexeltek eleget..
2014. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!