Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség, működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség, működhet?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, a párom pedig 38 éves. Már 5eve együtt vagyunk. Szeretné, ha hozzá mennék feleségül.


Nagyon szeretjük egymást. Minden szempontból Tökéletes. Igazi apa típus, még egy gyereket is bevállalnék vele.


Minden a legnagyobb rendben köztünk, csak én félek a kortól. Mert most még oké, de mi lesz később, mert amikor én 35 leszek ő már 50, vajon akkor is működne?



Aki hasonló helyzetben van, írjon



2015. márc. 19. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan vágjatok bele a gyerek projektbe!

Egyébkénk miért ne működhetne?

Most haza beszélek, de egy 37-38éves férfi középkorú.

Én 37 vagyok, ahogy elnézem a kollégàim egy tizest letagadhatnék.

Menj hozzá!

Sok boldogságot! :)

2015. márc. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hejesírási hibákért bocs.

Aki kéri küldöm a jav. list.

2015. márc. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha boldog vagy vele ak ne törődj az életkorral soha
2015. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korkülönbség szerintem még éppen jó lehet hosszútávon. Meg ha el is venne, akkor ő sem kételkedik.

Arra azért vigyázz, hogy ahogy kalkulálok, 18 évesen jöttetek össze (Te annyi voltál). Voltak előtte kapcsolataid? Lehet, ő már meg tud állapodni, de lehet, hogy Te attól tartasz, hogy még nem menne, ezért bizonytalankodsz... Ez a rosszabbik verzió.

De ha az érzéseidben biztos vagy, és szeretnél már elköteleződni, akkor miért ne? 35-50-es felállás sem gáz, 50 éves azért még nem vén trotty. :-p

2015. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szereted? Vele képzeled el az életed? Ha igen, mondj igent. Ha nem, nemet.

Korkülönbség. Igen, lehetnek majd gondok belőle, de ezt nem tudhatod előre. Ha most nem mész hozzá, szakítasz, lehet találsz egy korodbelit, aki elvesz, lesz gyereketek, 2-3 év múlva félre lép, váltok.


Az én párom csak 10 évvel idősebb nálam. Nagyon szeret engem, ő is igazi apatípus, és közösek a céljaink. Most cseréljem le egy fiatalabbra? Minek?

Egyébként is, hozzánk fiatalodnak. :-)

2015. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Ne hallgass az oloskodókra!

A boldogságra nincs recept!

Ha lenne basz.tt hosszú sort kellene álni! :D

Csak élvezd, hogy boldogok vagytok!

Ne gondolkozz!

2015. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

"én 35 leszek ő már 50, vajon akkor is működne? "


Ha nem fog neki felállni vagy nem kívánja a szexet...képes lennél 35 éves korodtól abbahagyni a nemi életet?



A gyerekkel az a gond, hogy a gyerek 20 lesz, ő meg 60...lesz egy nagypapája, akire nem fog tudni férfiként tekinteni, nem lesz apamodell és főleg, anyagilag sem fogja tudni segíteni a srácot a továbbtanulásban, az elindulásban(kivéve ha már most vállalkozó vagy jó fizetése van).


Ezt a két dolgot gondold át és ha így is vele akarsz maradni, akkor házasodjatok össze :)

2015. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, a barátom 38. Mi is el tudjuk képzelni a jövőt közösen, bár csak egy éve vagyunk együtt, és még szó sincs házasságról - valószínűleg később sem lesz, nem akarunk házasok lenni. Egyelőre együtt sem élünk, csak félig-meddig, sokat vagyok nála, sok cuccom van ott, de van saját albérletem, amit a szüleim fizetnek, mert még egyetemre járok. Neki már van egy gyereke, szóval nem igazán sürgeti a dolgot, úgy van vele, ha lesz, lesz, ha nem, nem. De mivel jó apa, szívesen szülnék neki majd egyszer. Apum 49 éves volt, mikor én születtem, szóval még nálunk is belefér addig, ha később valóban együttmaradunk. Én a helyedben nem félnék ettől, ha jól megvagytok, de ha te mégis tartasz tőle, akkor viszont ne menj hozzá, mert örökké a szemed előtt fog lebegni a dolog, és talán saját magadat ábrándítod ki a párodból ezáltal, és ezért megy majd tönkre a kapcsolat.
2015. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok, egy kis kiegészítést írnék a 7-es válasz miatt.


50 évesen egy férfi még bőven aktív szexuálisan, pláne, ha fitt, és egészségesen él. Én 20 vagyok, édesapám lassan tölti a 70-et. Sosem gondoltam rá nagypapaként, hisz voltak nagyapáim. Édesapám remek "apamodell" volt a szemem előtt, egy fantasztikus ember, csak felnézni tudok rá, nőként is, de a fiú testvéreimről ugyanezt elmondhatom. És mint már írtam, egyetemista vagyok, amit tudnak finanszírozni a szüleim, és még az albérletemet is emellett. Édesapám még dolgozik alkalmazottként is, illetve vállalkozása is van. És azt már csak halkan említem meg, hogy 70 évesen is aktív szexuálisan... Mivel remek velük a kapcsolatom, nyíltak, és nincsenek köztünk tabuk, így ez is nyilvánvaló számomra.

2015. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!