Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 2 embert szeretni?

Figyelt kérdés
Kb egyidőben ismerkedtem meg mind a kettő fiúval. Az egyikkel járok,a másikkal csak beszélgetünk. A barátomat szeretem, de a másik fiúval is szeretek beszélgetni, mindent elmondok neki. Mindennap beszélgetünk órákat.
2015. márc. 19. 15:41
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Szerintem igazából egyiket sem szereted.....

De nem hiszem hogy lehet egyszerre több embert szeretni mert akkor az egyiket lassanként elfelejted....és nem/kevésbé fogod szeretni.

2015. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet szeretni 2 embert is, még egyformán is. de addig nem kéne járni 1ikel se. míg az 1iket nem szereted jobban a másiktol. idő kel míg kiderül ez.
2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik lelki k*csögöd a másik pedig a bikád. Le fordítom neked egyikkel meg osztod a problémáidat , jókat beszélgetsz vele "érzelmi társ". A másikkal pedig testi kapcsolatot létesítesz biztos ő szarik rá a beszélgetésekre és az érzelmekre. Amondó vagyok hogy ez nem egészséges. Később ebből probléma is lehet , összefogsz zavarodni. Másik pedig lehet le fekszel a másik sráccal , ha mégsem akkor pedig hülyíteni fogod. Tipikus egy nő nem fog úgysem dönteni , jó ez így neked és jó is lesz.
2015. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet az egyiket nem úgy szereted nekem van egy fiú akit szerelemből szeretek, de ő egy kicsit sem figyel rám. ezzel szemben van akivel nagyon sokat beszélek és röhögök mindent elmondok neki mégis, csak a barátom és én is neki.
2015. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ugye meg mondtam én tessék a 4. alá is támasztotta.
2015. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet szeretni kettőt, de nem kell elmondani.
2015. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*Ezzel

Négyes vagyok.

2015. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindkettővel el tudok beszélgetni. A barátom nagyon aranyos.
2015. márc. 21. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!