Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen pasi? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk "együtt". A kémia nagyon működik köztünk, ha egymás közelében vagyunk nem bírjuk ki hogy ne szexeljünk, rögtön egymásnak esünk. Viszont vannak időszakai mikor azt mondja, hogy szakítanunk kellene. Én ilyenkor nem akadékoskodok és mondom neki hogy rendben ha így akarja akkor hagyjuk egymást. Erre meg ilyenkor még ő van felháborodva és megsértődik hogy azt mondom okés. Aztán van hogy eltűnik 1-2 hétre, nem keres és én se őt aztán előbukkan mintha mi se történt volna és még megkérdezi hogy mi bajom van. Ez milyen dolog már? Ezt már többször eljátszotta velem.
2015. márc. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de te se vagy az, hogy hagyod magad megint hülyének nézni.
2015. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kizárólag szexuálisan érdekled, de fél, hogy végleg elveszít, ha szakítana.

Számára az ideális kapcsolat az lenne, hogy nem vagytok együtt, de amikor csak szexelni támad kedve, hív és te mész.

2015. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak szex a számára.


1-2 hétre eltűnik se ő nem keres se te őt...ez gyerekes.

2015. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem keresem olyankor mert én nem akarok megalázkodni előtte azzal hogy könyörgök ne hagyjon ott. Akkor menjen. De mindig ő jön vissza. Azt én is tudom hogy imád velem szexelni. Mielőtt összejöttünk 3 évig fűzött mire igent mondtam a szexre. Az a baj, hogy szexmániás vagyok és azért fogadtam eddig vissza, mert nagyon jó vele az ágyba. De akkor miért nem tudja azt mondani, hogy figyi én nem akarok kapcsolatot csak szexet. Olyan mintha idegesítené hogy olyan lazán hagyom elmenni.
2015. márc. 19. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nade könyörgöm akkro részedről sem túl fontos ez a kapcsolat, okés h nem keres téged de egyszer csak felhívhatnád te is, aztán ha sz**ärik rá akkor egyértelmű
2015. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!