Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért dobják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért dobják el az életüket ha elveszítik a szerelmüket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sokkoló. Én már tudom milyen. Nagyon rossz.
2015. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan erősen kötődnek egy másik emberhez, így mikor elvesztik, úgy érzik, mintha önmagukat vesztették volna el.
2015. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem


Szabadság, szerelem

E kettő kell nekem.

Szerelmemért föláldozom

Az életet,

Szabadságért föláldozom

Szerelmemet.

2015. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg tudnék halni a páromért.

Ő húzott ki a depresszióból, amúgy is meg akartam halni,szóval ha ő nem lenne és sem lennék.

2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert ideggyengék.
2015. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ideggyenge? Valóban egyszerű dolog ezzel elintézni.

Vannak dolgok amik nehezen feldolgozhatóak. Az agy nehezen tudja feldolgozni a kérdéseket. Ezerfelé kezd pörögni az agyad. Hol hibáztam? Mit csinált a másik? Akkor az miért volt. Ok, okozatok. Tulterhelődik.

Egyetlen kiutat lát csak. A megsemmisülést.

Legalábbis nemrégen ez játszódott le bennem. Azt kezdtem érezni hazafelé a kocsiban ha barátnak se vagyok jó minek éljek. Irány nagysebességgel a házfalnak a kanyarban. Vagy a Duna.

Azután fékeztem. Rájöttem, most mindegy miért, felesleges. A haláltol nem félek, tul sokat láttam. Nem azért nem tettem meg.

2015. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Nem szeretnék megsérteni senkit, de továbbra is tartom a véleményem. Jól tetted, hogy nem ölted meg magad, mert akkor is van értelme az életednek, kár lenne tagadni.
2015. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Azért mert ez egy trauma.Egy szakítást,főleg ha hosszú kapcsolatról volt szó,akkor azt nagyjából ahhoz lehet hasonlítani,mint ha egy szerettedet veszítetted volna el,pl:mint ha (tegyük fel) meghalt volna az anyukád.

A szerelemi csalódás is hasonló sajnos.

Azért a többség a szakításos dolgokon túl tudja magát tenni valahogy.Még ha sok időbe is telik ez.Viszont sajnos vannak,akik nem és ezért azok az emberek véget vetnek az életüknek inkább.

2015. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!