Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket evet jartam egy lannyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket evet jartam egy lannyal, nagyon jol megvoltunk, aztan egyszer egy este kozolte, hogy vege van Mit tegyek, nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért és hogy nem lehetne folytatni. Ha azt mondja nem, akkor felejtsd el. Sajnálom. :(
2008. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy esetleg Te rontottál-e vmit, mert ha igen, akkor változtatsz, és megpróbálod megint olyanná tenni a kapcsolatot, mint az elején
2008. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hogy miért döntött így.

De szerintem felesleges próbálkoznod, mert biztos elhatározta magát ha így kerek perec elédállt vele.

Sajnálom

2008. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként viseld el...

Sajnos saját tapasztalat, hogyha ő belemegy egy folytatásba úgy, hogy te változtatsz valamin (ez azért érdekes, mert ha nem tudtál eddig róla, akkor nem lehet egy nagy hiba a viselkedésedben vagy bármiben) akkor SOSEM leszel egyenrangú fél onnan kezdve!!!!!!!!!!!!

Kérdezd meg, hogy a KÖVETKEZŐ kapcsolatodban esetleg másképp csinálod, hamár olyan egetverő a dolog, de maradj aki vagy.

Nem tudom mennyi idős vagy, de ha 20 környékén mondjuk, akkor ez sajnos így működik...felejtsd el...:(

Tisztelet a kivételnek, de a nők ilyenek...:( Egyszer így, másszor úgy, előjel nélkül akár.

A történetedben mintha magamat hallanám 2 évvel ezelött...:(


Nem sajnállak, egy férfit nem kell sajnálni sosem, ezt felejtsd el...de együttérzek veled és hidd el, jobb lesz idővel és meglesz az a csaj, akinek így kellesz ahogy vagy!


Oks? ;)

2008. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha vki igy eléd áll akk sztem hiába probálkozol tovább de "tedd azt amit a szived diktál és ne azt mit az értelem" am sajnálom a kapcsolatot mert 2évet igy eldobni ... //12 évesen ennyit tuttamxD//
2008. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt,én is ennyi ideig jártam vele:( lány vagyok,19 éves és rettentően szeretem,nem gyerekszerelem,vagy fellángolás volt:( sajnos azóta eltelt majdnem egy év,hogy szakitottunk,én nemtudom őt efelejteni,pedig nincs más választásom.Te sem tehetsz nagyon mást:(
2008. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!