Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, minden este összeveszünk. Szerintetek ennek már vége?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja vagyunk együtt.

A kapcsolat elején ( kb. 2 hónapig ) még nem voltunk távkapcsolatban, azóta sajnos igen.


Ez igaz szerelem, és nagyon szeretjük egymást.

Minden nap beszélünk telefonon 2X-3X, este pedig Viberön többször. Én szeptembertől megyek egyetemre, 1 évet kihagyva ( azalatt jogsi, felsőfokú nyelvvizsga...) ; ő napi 10 órát dolgozik. Én miatta nem vállaltam állást, pedig lett volna lehetőségem, stewardess-nek is felvettek volna, mivel jól beszélek nyelveket.


Most Budapesten él, én párszáz km-rel arrébb.

Azt tervezzük (/terveztük?), hogy nyáron összeköltözünk 'Pesten, és milyen jó lesz egy közös albérlet.


Annak ellenére, hogy távkapcsolatban vagyunk, kéthetente mindig szoktunk talizni 3 napokra, vagy már volt, hogy 1 hétre felmentem. Legtöbb idő egyhuzamban 1 hónap volt, amikor a családjánál teleltünk.


Ha együtt vagyunk, vannak kisebb viták, de nem engedjük el egymást egy mp-re sem. Nagyon-nagyon szeretem, és ő is engem...


Vasárnap ment haza, azaz nem olyan régn, mégis minden este összeveszünk. Ő már nem is akar annyit esténként beszélni, mert úgyis veszekedésbe torkollik...


Ez így nagyon nem jó, tönkremegy a kapcsolatunk.

Szerintetek van még esély, hogy olyan egyen, mint régen?? Annyi mindent feláldoztunk a másikért..., és tudom, hogy belül nagy a szerelem...


:(


2015. márc. 20. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"3. ! Te észnél vagy??

Távkapcsolatban vagyünk, és heti 2X beszéljünk??"


Jesszus Kérdező, azért, mert nem egyezik a véleményetek még nem kell átharapni a másik torkát! Ha a párod mondókáját is így reagálod le, nem csodálom, hogy naponta egymás torkának ugrotok.


"Persze. Akkor még több bizonytalanságot szőne az egész."

Tapasztalatból mondom, nem feltétlenül. 3 éve vagyok távkapcsolatban, volt olyan is, hogy a havi 2 beszélgetés sem igazán akart összejönni és nem azért mert fasírtban voltunk. Tudod van az a bizalom nevű dolog, ami miatt nem feltétlenül kell tudnia az embernek, hogy a másik mikor merre jár :)


Nyilván nem minden párnál működik minden fasza, internetes vagy épp női magazinos tanács, de attól még nem kell leharapni Hármaska fejét. Főleg, hogy az, amit most csináltok láthatóan nem működik. Ki tudja? Lehet épp Kilences tanácsa válik be: egyszerűen ne veszekedj vagy számolj el tízig, mielőtt felcsattansz! Az is lehet, Hármaska tanácsa válik be a kevesebb beszélgetéssel.


A kevesebb beszélgetésben az lenne ráció, hogy talán úgy automatikusan átértékelődne néhány dolog: mi a fontos, mi a fontostalan, miből csináltok cirkuszt. Számomra azért is az átlag heti 1-2 hosszabb, skype-os "randi" vált be, mert egyrészt nem bírom az üres fecsegést, másrészt akkor tényleg beszélünk 2-3 órát legalább, csak rám figyel és mélyebb témákba is simán bele tudunk menni.


"És nekem kéne megértőbbnek lennem, mert nagyon sokat dolgozik, és estére nem is olyan a kedve stb ..."

Napi 10 óra meló után csodálod?


Remélem sikerül megoldani a problémáitokat!

2015. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem csattantam fel, de bugyuta tanácsnak gondoltam ; és azóta is úgy gondolom. Akkor lettem volna durva, ha Caps Lock-kal írom .


Egyikünk sem olyan személy, hogy hagynánk kallódni a másikat.

Nyilván nem működne a távkapcsolat bizalom nélkül.........


Az, ha beszélünk, feldobja a napunkat. Csak este vannak néha összezörrenések.


De örömmel jelentem, hogy sem tegnap, sem pedig ma este nem vesztünk össze.


Értem. Mi akármiről tudunk és szeretünk is beszélni. Ha a semmiről, akkor arról. Mert közben halljuk egymás hangját, és ez igaz szerelem.



Köszönöm mindenkinek a kommentjét!

2015. márc. 21. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!