Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam. Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Tudom hibáztam, amikor félre léptem, nagyon bánom, de megtörtént. 1 év után lefeküdtem az egyik nő ismerősömmel.. Igaz részeg voltam, de ez nem mentség, de nem is keresek mentsvárat..


Becsmérlést nem kérek, tisztába vagyok vele mit tettem.


Én 23 F a barátnőm 21 N

Úgy döntöttem ma ha találkozok vele elmondom.

Hogy mondjam meg neki ?


2015. márc. 20. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyíltan és egyenesen, felesleges lenne szépíteni.
2015. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy őszinte mindenben, és egyenes, legalább most.
2015. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha volt bátorságod megtenni, akkor legyen bátorságod így elmondani ahogy leírtad. És reméld hogy nem fog pofán vágni. De megérdemelnéd.
2015. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hiszel valamilyen istenben, menjél templomba és ott gyónjál inkább, mert magára adó csaj az ilyet nem szokta megbocsátani. Legegyszerűbb, ha eldöntöd hogy ezt úgy hozod jóvá, hogy ezután még rendesebb leszel vele, ez ahhoz is jó hogy téged is megnyugtasson, és akkor nem fog rajtad bűntudat látszani. De túlzásba se vidd, mert akkor meg csaj érezni fogja hogy bűnbánatból teszed.
2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hat ne olyan helen mond mint pl kavezo, mert tuti ki fog akadni, es gondolom nem akarod h cirkuszt csinaljon. otthon mond meg neki ahol nincsenek szulok sem... nalatok, ahonnan elrohanhat... szegeny lany. de mentsegedre legalabb h el akarod neki mondani..
2015. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, ilyet nem lehet szépíteni
2015. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezek a lehetőségeid vannak:


1. Elmondod neki egyenesen, nyíltan, és ha ő nem akarja folytatni, elfogadod. Te hibáztál, és minden joga megvan ahhoz, hogy véget vessen emiatt a kapcsolatnak.

2. Nem mondod el SOHA. Ha fontos neked ez a kapcsolat, és bírja a lelkiismereted, akkor ez is egy megoldás, hogy hallgatsz, de akkor nem fél év múlva, meg évek múlva mégis beközlöd mert nem bírod ki.


Mellesleg elgondolkoznék a helyedben, hogy van-e értelme ennek a dolognak. Ha képes voltál megcsalni, akkor lehet, hogy nem igazi ez a kapcsolat már, hisz más kellett. Ez esetben én nem húznám a másik idejét, meg hitegetném

2015. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SEHOGY!


Ha úgy érzed, hogy a jövőben újra előfordulna akk csak szimplán hagyd el, felesleges még az önbizalmát is porig rombolni, hiszen úgyis azon kezdene kattogni, hogy 'jajj az a másik csaj jobb nálam'


Ha viszont egyszeri eset és tényleg nagyon bánod akk meg adj magadnak 2 jó nagy pofont és ezentúl legyél rendes férfi. Szerintem ezek az opciók.

2015. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne mond el. Minek? Hogy egy ilyen szép napon elrontsd a kedvét? Elég az, ha neked rossz érzés. Úgysem fogja elhinni, hogy nem csinálsz több ilyet. Viszont te meg tényleg ne csinálj több ilyet.
2015. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Me ,ne is momd el neki meg meglatna az igazi arcod!
2015. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!