Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el, mit érzek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el, mit érzek, vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú, akivel nagyon jóba vagyok. Haverok vagyunk, mindig tudunk miről beszélni mikor találkozunk és nagyon jól kijövünk egymással. Az utóbbi időben megfordult a fejemben, mi lenne ha járnánk. De ezt nem mondtam még el senkinek sem és nem is mutatom ki. A legjobb bnőmet megkérdeztem poénból, hogy szerinte ki illene hozzám a fiú ismerőseink közül. Ezt a fiút mondta. Csak nevettem. Ezzel a sráccal szinte minden reggel együtt utazom a buszon és így történt ez ma is, csak ma jött velem tesóm bnője. Szokás szerint elvoltama sráccal meg minden, puszival köszöntünk egymásnak ahogy mindig. Aztán mikor"elváltak útjaink" tesóm bnője azt kérdezte h ki ez a fiú? olyan helyes, illik hozzád járjatok! Én persze tettem a fejem és azt mondtam nem az esetem(pedig nagyon is). A gond csak az, hogy ennek a fiúnak két és fél éve barátnője van:S
2010. febr. 16. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... ha beveted itt is a "poén" megoldást, mi lenne? Ha olyan jó haverok vagytok, egyszer viccesen megkérdeznéd, mit szólna, ha kiderülne pl. rólad, hogy tetszik neked...

Ha nem lenne barátnője, mondanám, hogy hajrá, de így... ki tudja, majd lesz valami :)

2010. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki a dolgot. Végülis, ha jobban átgondolod, nem veszíthetsz vele semmit.
2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!