Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanús lehet, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús lehet, vagy valóban ennyire szeret?

Figyelt kérdés

párommal 5hónapja vagyunk együtt.

Eddig törődött velem, illetve udvarolt is, de kb 3hete méginkább szeretget.

Jön-bújik, ölelget,becézget, lesi a kívánságaimat...stb.


Persze ez jó..csak olvastam több helyen hogyha megcsal a pasi viselkedhet így,mert furdalja a lelkiismeret stb.


Én nagyon kombinálós és képzelgős vagyok..egyből ezen agyalok,hogy azért ilyen kedves-e mert valamit csinált...


Amugy bármikor megnézhetem a telefonját, a facebookját stb. Ő maga mondta, hogy nincs rejtegetni valója.


de azért ez fura...nem??vagy csak én látok rémeket?


2015. márc. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Így legyen az ember kedves a nőkkel...
2015. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy hogy bizalom. Ja,ez pont nem az
2015. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
"Olvastad valahol", vicces vagy, komolyan mondom ezt a sok idétlen női magazint be kellene tiltani, ettől hülyültök be mind. Jobban tennéd ha megbíznál benne, mert csak magad alatt vágod a fát!
2015. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkabb orulj neki, hogy ilyen a baratod.


Mas lanyt nem szereti ugy a fiuja, ahogy teged a baratod szeret.

2015. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igazatok van. megpróbálok lelazulni :)

2015. márc. 21. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!