Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött rám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött rám meg a párom?

Figyelt kérdés

Felvetette az ötletet, hogy ma aludjak nála. Ezzel nincs is probléma, de ő kb. éjfél körül érne csak haza a munkából. Én meg így nem szívesen mennék le, nem akarom zavarni a szüleit sem. Kellemetlenül érezném magam, hogy csak én vagyok ott a párom meg nincs. Sokszor volt rá példa hogy pár órára "anyósékkal" maradtam, mert ő dolgozott, vagy el kellett mennie valahová, de már akkor is feszélyezett a dolog. Most, hogy mondtam neki, hogy így nincs kedvem kimenni rögtön bedurcizott. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Amúgy 8 hónapja vagyunk együtt.


21/L 23/F


2014. okt. 22. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Segíts a szüleinek ezt azt a házban! Addig lefoglalod magad!
2014. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezért megsértődött a párod akkor vele vannak gondok. Nyilván nem a szüleivel akarsz lenni, kínos lehet hogy te ott vagy a párod meg dolgozik közbe. De miért nem akkor mész hozzájuk amikor ő hazaér a munkából? Az úgy teljesen jó.
2014. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Éjfélkor sajnos nincs már se busz, se vonat. :D Autóval meg nem lenne megoldható. A párom teljesen más városba dolgozik, plussz út lenne a főnökének, ha még értem is kocsival jönnének.
2014. okt. 22. 13:55
 4/6 anonim válasza:
Várd meg a meló előtt vagy ismerkedj a családdal.
2014. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam leginkább attól függ(ne), hogy milyen viszonyban vagyok a szüleivel.
2014. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit igen, jogosan.

De ez attól is függ, hogy hány órát lennél ott nélküle. 4-5 órát illik kibírni a családdal.

2014. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!