Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátomnak ne legyen kisebbségi komplexusa? Fiúk ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Most leírom a tényeket, ne vegyétek egoizmusnak: 3 nyelven beszélő közel zseni pofátlanul fiatal lány vagyok, két szakot végzek az egyetemen és dolgozom heti 30 órában egy nem éppen női szakterületen. Független és talpraesett vagyok, diákhoz képest elég jól keresek, magas az ösztöndíjam is, mindemellett tudok időt szakítani mindenre amire szeretnék, Kicsattanok az energiától (néha az állandó munkám mellett, miért is ne alapon elvállalok alkalmi munkákat), gyakran korrepetálom a szaktársaimat az egyetemen...

Együtt vagyok egy fiúval aki állítása szerint keresi önmagát, önbizalom-hiányos, és elég demotiváló számára hogy egy ilyen energiabomba van mellette, míg ő ilyen kis szerencsétlen (ezt ő mondta, szerintem egyáltalán nem az).

Mit tehetnék hogy ne érezze rosszul magát? Hogy segíthetnék neki? Fiúk ti hogy kezelnétek a helyzetet?

20/L


2015. márc. 21. 23:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én imádom a magabiztos, sikeres nőtársaimat, de te tényleg beképzeltnek tűnsz. Jó, még félig gyerek vagy, de ha visszaolvasod néhány mondatodat, te is látod.. "Mindenhez értek", aha:DD

Lehet, hogy ráteszel egy lapáttal a barátod elesettségére, de az is lehet, hogy lassan "felhúzod" magadhoz. Ehhez persze türelemre és empátiára lenne szükség.

Amúgy megkerdezhetem, hány órát alszol? 30 óra munka egy héten csak elég lájtos szakoknál fér bele..

2015. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!