Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGITSÉG, Mit tegyek ha szerető lettem?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen normálisan válaszoljatok,épp elég szar a helyzetem,tanácsra van szükségem,nem fejmosásra.

A helyzetem elég komplikált,...a házasságom romokban hevert,a férjem folyamatosan megalázott,nem működött a kapcsolatunk,válni akartam,amikor is betoppant váratlanul egy férfi az életembe,és fellobbant egy szikra,soha nem éreztem még ilyet és kölcsönos volt.Felkeresett két hét mulva,megismerkedtünk,nagyon jó barátok lettünk,mindketten rossz kapcsolatból jöttünk,olyan mintha a másik felem lenne,hihetetlen milyen összhangban voltunk és vagyunk.Aztán több lett belőle,a szeretőm lett.De időközben a férjemmel is sikerült szegeletre jutnunk hogy elválunk,csak nagyon nehezen akart elengedni.Külön költöztünk,de a válásra még mindig nem került sor,épp ezért a másik férfival nyilvánosan vállalhatatlan volt a kapcsolatunk,ezért megbeszéltük hogy mivel mindketten frissen szálltunk ki egy rossz kapcsolatból egyelőre csak tisztuljunk,legyünk barátok extrákkal,aztán mire vállalható lesz,kialakul.Mindent együtt csináltunk,mindenhova együtt mentünk,hihetetlen jól éreztük magunkat együtt,....aztán egyszercsak váratlanul eltünt,...kerestem de nem adott választ csak hogy egyedül akar lenni,...aztán megtudtam hogy utána kibékült az exével,aki tudott rólam és küldött nekem egy nagyon csúnya smst.Két hétig nem kerestük egymást,beletörődtem hogy nem engem választott,bár hihetetlenül fájt,akkor döbbentem rá hogy beleszerettem,csak nem akartam magamnak sem beismerni.

Csalódott voltam,de megpróbáltam belenyugodni és végre intézni a válásomat,lezárni a múltamat.

S két hét utan váratlanul felkeresett hogy beszéljük meg ezt az egészet.Elmondta hogy nem tudja miért zavarodott meg ennyire és miért ment vissza az exéhez,de nem boldog és azóta is csak rám gondol.Mondtam neki akkor miért nem hagyja ott,de nem tudott rá választ adni,csak abban bizik hogy ugyis szakitani fognak...

Megbeszéltük hogy barátok maradunk,...de végül a sűrű találkozások miatt több lett belőle,és most én lettem az ő szeretője.Nagyon sokszor találkozunk,de csak kávézni,beszélgetni,mindig keres,hiv,smst ir,de szexelni nagyon ritkán van alkalmunk,és épp ezért azt mondja hogy láthatom hogy nem arra használ.Az érzéseiről nem beszél,csak rébuszokban beszél,...azt mondja anno mielőtt visszament az exéhez,nem tudott rajtam sem kiigazodni hogy mit akarok tőle,komolyat vagy csak laza kapcsolatot,de ugyanugy én sem tudtam rajta kiigazodni,...egyikünk sem mert mondani semmit a másiknak,és ez mai napig igy van,mert mindketten félünk a csalódástól,...aztan csak azt hajtogatja hogy nem lesz ő sokáig az exével,és én ugyis válófélben vagyok,még minden felvállalhatatlan,és legyek türelemmel,...minden jó lesz,..

Én beleszerettem,de nem mondhatom meg neki,azt sem kérhetem hogy szakitson a masikkal,...de nem tudom ő mit érez,nem tudom mire kellek neki,miért jött vissza,...viszont ahogyan rám néz,ahogy megcsókol,ahogy megpuszil,megölel,magához szorit,...az annyira érzésekkel van tele,hogy nem tudom elhinni hogy csak illúzió lenne.

Viszont attól félek hogy az érzelmeim elvakitanak és nem látom a valóságot,...ezért irtam ide hogy kivülállóként mit gondoltok erről a helyzetről?És mit tegyek,várjak rá,vagy inkább hagyjam?Mert kezd fájni a tudat hogy más mellett fekszik és kel,...Vagy valljam be az érzéseimet és öntsünk tiszta vizet a pohárba?



2015. márc. 22. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki ez a helyzet tökéletesen megfelel. Ha valaki komolyan szakítani akar, akkor megteszi. Ő nem fogja megtenni.
2015. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb ha nem akarsz komoly kapcsolatot amíg a házasságodat lezárod? Szerintem most ebben a helyzetben azt kell eldöntsed, hogy jó az neked, hogy még van férjed és szerető vagy? Ha igen akkor folytasd ahogy van és válj el. Ha nem akkor fejezd be ezzel a pasival, válj el és utána kezdj egy komoly kapcsolatot.
2015. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég papucs csávó lehet mi az hogy szeret de az exével van "ugyis szakitani fogunk" na ez aztán taps.
2015. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A leírtakból -gyerek nincs! Ez jó! ;) Felnőtt emberek vagytok, neked kell dönteni a saját sorsodról! Ha egy cérna 1*-r elszakad, összekötöd ott lesz a csomó! Folytasd amit elkezdtél, válás, és Te döntesz!...
2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,gyerek az nincs.A válási papirok már be vannak adva,s hónapok óta külön élünk.Nagyjából egy hónap múlva lesz kimondva hivatalosan a válás.

Ezzel a pasival viszont nagyon nehéz döntenem,mert nagyon ragaszkodom hozzá,viszont félek hogy végül pofára esek és csak nekem lesz rossz,mert nekem vannak érzéseim.Viszont más most is rossz mikor belegondolok hogy én csak egy második vagyok.De mikor vele vagyok,minden megváltozik bennem.

Annyira össze vagyok zavarodva,nem tudom mit lépjek.Lehet célszerűbb lenne megmondanom neki hogy igy nem csinálom tovább bármennyire is fáj és döntse el végre kit akar.

2015. márc. 22. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezt kell tenned.
2015. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Legyél túl a váláson, ""pihend ki"" és sztem az utolsó mondatoddal hajtsd végre=egyetértek.!
2015. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, ő már rég eldöntötte, mit akar, csak éppen te nem szerepelsz a hosszútávú tervei között. Sajnálom,hogy ezt kell mondanom, de hidd el, tudom, mit beszélek.
2015. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neki így jó..ex és te. A kérdés,hogy neked mi a jó? Válás után teljesen magad, vagy felvállalod egy ideig a szerető szerepét és közben nyitott szemmel jársz, és keresel olyat, akinél te vagy az első.
2015. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!