Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi zajlik ilyenkor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik ilyenkor egy nő fejében?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal 24 éves, az első hónapban teljesen rendben zajlott minden. Utána elkezdett olyanokat csinálni, hogy nem vette fel a telefont, eltűnt, ha írtam neki viberen csak annyi válasz volt, hogy "látta", ugye ahogy a program visszajelez.


Vannak gondjai, munkahelyet keres, ebből adódóan zavart kicsit, de most ez azt jelenti, hogy így kell viselkedni velem?


Megbeszélünk valamit, nem foglalkozik vele, stb... Ha nem veszi fel el kezd engem zavarni, és olyankor többször is hívtam, hogy most mi a helyzet és arra az a reakciója, hogy én megyek az agyára... De azt nem érti meg, hogy Ő váltja ki ezt belőlem ezzel a viselkedéssel.


Mondtam neki, hogy ha szakítani akar, akkor mondja meg és békén hagyom, de ezt nem akarja, mert akkor mondaná és akkor el kezd megijedni, amikor én mondom, hogy jó most már elég volt ebből. Akkor egyből hív, ír, de ahogy beszéltünk kezdődik előröl.


Roppantul bánt ez engem lelkileg, mert egy állóvízben ülök, látok benne jövőt, de nem ebben a valakiben, ahogy most viselkedik.


Sokan azt mondják, hogy hagyjam, olyankor nem is keres, aztán ha megírom neki, hogy akkor hagyjuk is abba, akkor meg megint jelentkezik.


Iszonyatosan idegesít, hogy amikor hívom látni, hogy mobilról facebookozik, de nem veszi fel... és állandóan azon rajta lóg.


Nem érzem jól magam. Teljesen kiszámíthatatlan lett. Napjaim mennek el, hogy megbeszélünk valamit, aztán eltűnik és odalett a napom...


Azt mondja, hogy a munkahely keresése miatt van ez, de ez azt jelenti, hogy a párját ilyenkor el kell dobni az embernek?


2015. márc. 22. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán érdekled valójában :s
2015. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehézségek mindig lesznek az életben, ha most így kezeli, mi lesz később? Te tudod Kérdező, ebben senkire ne hallgass.
2015. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők sem tudják...
2015. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában elég nehezen mondják ki az emberek azt, hogy legyen vége. (Férfiak is.) Mondván, hogy nem akarják megbántani a másik felet. Valójában az kevésbé bántó, ha tisztelettel szakítanak az emberrel, mint ez a magatartás.

Másrészről meg lehet, hogy valóban nem akar szakítani, de talonban tart. Az biztos, hogy nem vagy neki fontos. Én nem keresném többet a helyedben. Ha mégis érdekled, akkor jelentkezzen ő, de én már hűvösen viselkednék vele. Most már neki kéne egy kicsit pedálozni, ha valóban érdekled.

2015. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2015. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Én leülnék vele beszélgetni, hogy ez a viselkedés nem tisztességes két ember között, ha ezzel nem ért egyet, akkor szakítanék vele.
2015. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ráhallgatnék a helyedben. Ez így korrekt, ha meg nem lép, akkor ennyit is ér.
2015. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elküldeném az anyjába, és felszednék mást. Aki nem adja meg felém a minimális tiszteletet sem, azzal minek foglalkozzak?
2015. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valszeg nem szerelmes. ez kombinálódik azzal, hogy elfoglalt.
2015. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!