Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elváltam, de talpra állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam, de talpra állok csak azért is?

Figyelt kérdés
Igazából elvált nők és pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogy, hogyan élték meg vagy túl a válást.
2015. márc. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
minek házasotatok ha váltok, már ha te váltál főképp
2015. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen elvált családban nőttem fel és azt tapasztalom/tanácsolom hogy ne vond le a következtetést hogy az összes pasi gonosz/bunkó/paraszt, ha tudsz próbálj találni valakit magad mellé. Ez ilyenkor nehezen meg lehetetlenül hangzik de az én szüleimnek is sikerült és most sokkal boldogabban élnek mint azelőtt.


Fel a fejjel.

2015. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első: mert szerinted így tervezték? Nevetséges vagy :D
2015. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne az okokat keresd hanem azt, hogy miben lehetsz jó mint voltál, vagy jobb mint voltál. Ne keress másik kapcsolatot hanem a világ érdekeljen, s élj úgy hogy olyan dolgokba fogj bele ami tetszik. Itt szabadidőre gondolok, nem a melóra. De ha tudsz azt is válthatsz, s akkor kinyílik egy újabb világ. De lássuk be ez a váltás manapság nem mindenkinek könnyű.

S ha már magaddal rendben vagy, akkor jönni fog minden magától.

2015. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából olyan emberek véleményére vagyok kiváncsi, akik már megéltek egy válást.. Most éppen nem tanácsokra lenne szükségem. Köszönöm szépen!
2015. márc. 23. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elvált 42 éves férfi vagyok, ha valami érdekel privátba szívesen beszélgetek..
2015. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magam sem értem hogyan, de egész könnyedén túltettem magam rajta.

Pedig az a derült égből villámcsapás történet, egyik nap még minden rózsaszín, másik nap kiderül, hogy félrekefél.


Elhatároztam, hogy talpra állok.

Leültem gondolkodni, és kitaláltam, hogyan tovább. Amint volt tervem, célom, és elkezdtem dolgozni rajta, nem éreztem magam elveszettnek.


Azóta sokszor elgondolkodtam, hogy időszerű volt a válás, mert ha egy pasi után ennyire nem marad hiányérzet az életemben, annak helye se volt benne.


Kb. most érzem azt, hogy érdekelne egy tartós kapcsolat, de nem erőltetem.

Barátokkal összejárok, kimozdulok itthonról, randizgatok, részt veszek a közösségi életben, jó a kapcsolatom a kollégákkal: egyáltalán nem érzem magam magányosnak így se.

2015. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A körülmények ilyen témában a legfontosabbak. Talpra kell állni, mert a padlón nem jó.
2015. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talpra állsz, talpra állsz. Nagyon jo, de ne feledkezz meg a hanyattfekvésröl sem!:-)))
2015. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!