Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy beteg vagyok. Nehezen gyógyítható. hosszú borzalmas beavatkozásokkal 1-2 évet húzhatok. A párom ezt nem viseli jól. Egyfolytában zokog. Ha nem zokog akkor pedig a nagyon távoli jövőről beszél mintha nem tudná, hogy ilyen nem lehet. Kijelentette, hogy ha meghalok utánam jön. Ez jó ideje megy. Éjszaka ébredtem már arra, hogy csak ül és néz. Mikor kérdeztem ,hogy mi az annyit mondott, hogy néz amíg bír. Félelmetes amin keresztül megy. Én kivül nem mutatom, hogy nehezen viselem de ez sem segit
2015. márc. 23. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudom ezzel nem vagy kisegítve. De ez borzasztó... :(

Jobbulást!!

2015. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:( nem tudsz sokat tenni, nagyon sajnálom. Mivel diagnosztizáltak?
2015. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
agydaganat. de ez nem is fontos. én nem magamat féltem hanem a párom. félelmetes.
2015. márc. 23. 22:25
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Ő így próbálja feldolgozni. Szerintem próbáljátok megbeszélni a dolgokat, valami közös, relatíve megnyugtató álláspontot kialakítani.
2015. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én próbáltam már. ha probálom szóba hozni olyan mint egy kamasz. esküszöm. olyanokat vág a fejemhez, hogy én ebbe bele törődtem és nem küzdök. meg ilyenek. ez nem igaz. tudja jól, hogy én sem ezt akarom, és nem törődtem bele de a tények ellen nem tudok mit tenni
2015. márc. 23. 22:28
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenféle "csodagyógyszereket" és "csodamódszereket" mutogat és hoz haza. én nem tudok mit tenni. orvosommal konzultáltam. ő is azt mondta, hogy az egyiket szedjem csak, hogy párom megnyugodjon de úgysem fog segíteni mert ezek különböző vitaminok.
2015. márc. 23. 22:32
 7/10 Interferencia ***** válasza:
Hm, menjetek el együtt pszichológushoz. Tényleg, ilyen esetben még mindig nem ajánlanak szakembert, hogy könnyebb legyen feldolgozni?
2015. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szomoru amit itt leirtál.Csak annyit tudok mondani:

Soha NE ad fel,küzdj és higy a csodákban! Gyógyulj meg!

2015. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem ajánl itt senki. orvosi tudomány. én tartom magam mikor neki kéne. nem bírom igy. 8 hónapos várandós vagyok. nem tudom ezt egyedül végig csinálnom. ekkora pocakkal rohantam éjszaka a férjem után az erdőbe. ezt már nem birom lassan idegileg. felkerestem egy pszichológust és mindegyik 1-2 hónap múlvára adott időpontott.. arra meg már megcseszhetem. már bocsánat
2015. márc. 23. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kemény dolog, a legjobb amit tehetsz, hogy azt mutatod neki, hogy Te sem adod fel, hiszel a csodában, törekedsz rá hogy minőségi életed éljetek.


Ha pedig eszébe jut a téma általában azzal nyugtatod, hogy küzdesz amíg tudsz, úgy érzed megnyerheted a küzdelmet. Tőle is azt kéred, hogy próbáljon ebben bízni, de azért néha mondd azt is, hogy benne van a pakliban az is hogy ez mégsem sikerül. Ha azt látná esetleg hogy majd állapotod drámain kezd romlani, akkor meg már ő is azt fogja érezni, hogy jobb ha távozol.


Volt családban 1-2 idős rokon, akinek élete utolsó 1-2 évében életminősége drámaian leromlott, mikor ők távoztak, azt emiatt már sem férjük/feleségük, sem gyerekeik nem tragédiaként élték meg, hanem szinte megkönnyebbülésként.

2015. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!