Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? Hogyan kezeljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Hetek óta hülyíti a fejemet , akárhányszor találkozok vele mindig más férfival SMS.zik de néha meg arra is képes hogy előttem telefonál 20 percet majd aztán közli velem hogy csak ismerős. de akkor miért úgy köszön el hogy puszillak. Tegnap megmondtam neki hogy ha engemet akar jobban megismerni akkor ne másokkal flōrtõljon. Erre csak azt a választ kaptam hogy egy egyetemes barom vagyok :(
2013. jan. 16. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nos, én egy percig sem foglalkoznék tovább a csajjal. Rengeteg lány van még rajta kívül... :)
2013. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az első válaszolóval hagyd a fenébe. Vannak az ilyen lányoknál jobbak is.
2013. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Talált valakit, akinek húzhatja az agyát. Te döntöd el, hogy meddig.
2013. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Ezeket azért csinálja, hogy lásd, mások is lennének, szóval léphetnél már valamit. Ne legyél nyuszi, határozottan add tudtára, hogy neked ő kell. Sajnos mostanában a legtöbb fiúnál ki kell provokálni, hogy lépjenek már valamit, mert csak szerencsétlenkednek és azt hiszik, ebből a lányok kitalálják, mit akarnak. :S
2013. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
69%
Ilyen lányok voltak vannak és lesznek ! Nem kell velük foglalkozni , szerinted ha ő így viselkedik veled megérdemli , hogy egyáltalán időt pazarolj rá ?
2013. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha egyértelműsíted, hogy tényleg akarsz tőle valamit, akkor nem fog majd másokkal flörtölni.
2013. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Csak féltékennyé akar tenni, mert nem biztos benne, hogy mit akarsz tőle.
2013. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Patrik24 ***** válasza:
Ez a lány szimplán buta:D Nem is kicsit, és még bunkó primitív is, hogy 20 percig telefonál miközben más ott van. Nem tisztel semennyire sem. Aki pl. előttem telefonálna ennyi ideig, úgy hogy ülök ott, mint egy balf@sz, arra többet 1 percet sem szánnák. Hogy kezeld a viselkedését? Szerintem ne pazarold rá az értékes idődet. Meg lebarmoz?? Van neked egyáltalán önbecsülésed? 1 percig sem beszélnék többet ezzel a libával.
2013. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó jól "beszél"! Tiszteletlenség más előtt telefonálni, főleg ilyen sokáig, akárkivel is találkozik éppen az ember. Szóval bunkó is a csajszi. Felejtős...
2013. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Es ha hív akkor csak nem mondhatom neki hogy bocsi túl bunkó vagy ezért nem akarlak többet látni
2013. jan. 16. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!