Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezeljem a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapacsupa kérdése:

Hogy kezeljem a feleségem viselkedését?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 9 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

Most volt egy munkája amit 1,5-2 hónapja csinált és ott van 2 férfi munkatársa. Ebből 1 biztosan nagyon rá van izgulva, tudom, hogy megpróbált nyomulni rá de a feleségem ezt tagadja. Meghívták egy kerti partira ami délután kezdődik és közölte velem, hogy ne várjam itthon, nem tudja mikor jön majd haza. Engem egyébként nem hívtak meg és a munkatársait nem ismerem, egyszer láttam mindegyiket, szóval nekem teljesen ismeretlenek. Szerintetek ez így oké? Kezelnem kellene ezt valahogy? Mit reagáljak?


2014. aug. 31. 09:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
A nejed helyébe el se mennék. Van egy rossz hírem kedves férj: a nejednek már megvolt valamelyik kollégája, és meg is van, még mindig.
2014. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

egy értelmes nő, aki a családjához tartozik, nem akar kifelé nézni, az egy ilyen meghivást sosem fogad el. Főleg olyan helyen, ahol tudja, hogy ott olyan ember lesz, aki már próbálkozott nála, vagy legalábbis nyomult már rá..

Ilyen esetben nem érvényes az a szöveg, hogy szabadság, hanem az érvényes, hogy mérleges, és nem teszi ki magát még ráadásul egyedül ilyen helyzetnek.

Ha meg kötelező jópofi van a cégnél,ami lemondhatatlan, akkor viszi magával az urát.Főleg olyan helyre, ahol 2 faszi is nyomult már rá.

2014. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bizz meg a felesegedben.
2014. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Kívánj neki jó szórakozást. Ha meg akar csalni, máshol is megteheti.
2014. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk bizalommal?


Eleve az problémás, hogy azzal bsztatod, hogy ki nyomul rá a munkahelyén. Ha nem ismered őket, akkor egyáltalán honnan tudsz ilyesmit?? Illetve ugyan nem mindegy, ha a feleségednek csak te kellesz?


Nyomulhatna (és nyomult is) rám akárki, nem reagáltam rá, sőt fel se tűnt, amíg fel nem hívták rá a figyelmemet, mert NEM érdekel más a páromon kívül!


Egyébként miért is kellene ismerned a munkatársait?

Soha semelyik munkatársamat nem mutattam be "otthon". A munka az munka. A munkát nem keverem a magánéletemmel.


Céges kerti partira férjet/feleséget???

Csak és kizárólag akkor, ha MINDENKI viszi és eleve így szól a meghívás rá. Más esetben eszembe nem jutna.

1,5-2 hónapja van ott, azaz a próbaidő még le se telt, ilyenkor az ember még nem hagy ki semmilyen rendezvényt, ha sokáig meg akar maradni valahol. Ezek ugyanis mind arra jók, hogy beilleszkedjen az ember.

2014. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Én sem járok el a párom céges bulijaira,igaz nem is hivnak,de el sem mennék.Eleget hallgatom a fiúk,hogy dolgoznak hegesztenek a viz alatt mint a megkötözött marhák,miközben támasztják nálam a pultot.Viszont én sem hivom őt ha én megyek bulizni,nyomulhat rám bárki ha én átnézek rajta.Legyél nyugiba és ne láss rémeket.
2014. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ez egy szezonmunka volt, a múlt héten volt az utolsó munkanap. Szóval többet nem fog velük dolgozni.
2014. aug. 31. 09:45
 8/26 anonim ***** válasza:
34%

A nő nagyon rosszul kezeli a helyzetet és rosszul kommunikál: először is úgy kellene viselkednie, hogy azt mondhassa nyugodtan: "Tudomásom szerint nincs semmi gond, de ha lenne is, tudom kezelni a helyzetet, bízz bennem.", illetve a buli esetében 2-3 óránként tartani a telefonos kapcsolatot a férjjel, majd pedig ha az nem fekszik le, akár meghívni a buli végefelé, hogy együtt menjenek haza, még akkor is, ha a férj pl. fáradtság miatt csak taxival tud menni.

Mindezt ugyanígy kellene kezelje a férj is a feleséggel szemben, ez így korrekt.

2014. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul történt olyan is, hogy emiatt már hazudott nekem. Véletlenül láttam a kocsinkat egy ház előtt amerre jártam és amikor 4 órával később "hazaért", megkérdeztem, hogy ilyen sokáig tartott-e a munka. Azt felelte igen... Persze szembesítettem és azt mondta azért hazudott mert féltékeny lettem volna. Bár így egy kicsit érdekes lett a helyzet. Egyébként akkor is ezzel a két munkatársával iszogatott. Ezzel se törődjek? Belefér?
2014. aug. 31. 09:48
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
9 Hülyére vesz, hazudik és ennyi. Nem több.
2014. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!